Tipy na výlet

Čtvrtý ročník HARFANDĚNÍ opět pomáhá dětem. Přijďte 8. září

Share

Galerie Harfa_Harfandeni

8. září 2016 od 14 do 18 hodin

Už tradičně první týden v září pořádá Galerie Harfa společně s městskou částí Praha 9 Harfandění – benefiční běh pro dobrou věc. V rámci harfandění proběhne také každoroční festival volnočasových aktivit na střeše galerie harfa.

Harfandění je o sportu, zdraví a pomoci dětem, které měly v životě méně štěstí. Benefiční běh spočívá ve zdolání vyznačeného okruhu v délce 1,6 km kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny. Za každé absolvované kolo Galerie Harfa věnuje 100 Kč na konto projektu Klokánek. V loňském roce se na podporu ohrožených dětí podařilo získat výtěžek ve výši 316 100 Kč. Pomozte nám ho letos opět překonat!

Cílem akce není vytvořit časové rekordy, ale aktivním pohybem pomoci ohroženým dětem. Zúčastnit se proto může opravdu každý – jak maminky s kočárkem, tak i senioři, přičemž i za každé dítě v kočárku, které projede cílem, přispěje Galerie Harfa 100 Kč na Klokánky. Registrace k běhu probíhá na webových stránkách Galerie Harfa nebo v den akce přímo na místě. Přijďte si zasportovat a zároveň pomoci dobré věci!

Podobně jako v loňském roce budou pro nejlepší běžce z řad dětí i dospělých připraveny drobné odměny v podobě vstupenek do Síně slávy českého hokeje, voucherů do restaurace Culinary Aroma, narozeninová oslava v Galerii Harfa či knížky od Neoluxor Books.

Součástí programu bude také doprovodný Festival volnočasových aktivit, který proběhne na střeše Galerie Harfa. V rámci něj se představí více než 20 různých zájmových a sportovních aktivit z Prahy 9, vhodných pro děti, které si je budou na místě moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Od samotného vzniku Harfandění jsou hlavními partnery akce společnosti PRE, PORR, METROSTAV, RILANCIO, M2C, AB FACILITY CLEANING. Dalším z partnerů je společnost FINEP a mezi mediální partnery patří rádio Bonton, Český rozhlas Regina a portál emimino.cz.

Děkujeme všem partnerům, jejichž zásluhou můžeme Harfandění letos opět pořádat.

Tisková zpráva

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy