Spread the love
Baletní dílny a semináře aneb Co se děje za oponou

Poodhalíme tajemství přípravy konkrétní baletní inscenace, vysvětlíme, ukážeme a zkusíte si sami… Balet Národního divadla připravil pro své malé (ale i velké) diváky specifické baletní dílny, které přiblíží jednu vybranou inscenaci z různých úhlů pohledu i profesí.

Pochopíte, o čem je titul, na který se chystáte do divadla. Setkáte se s tanečníky i členy inscenačního týmu. Možná budete překvapeni, kolik uměleckých profesí se podílí na přípravě konečného jevištního tvaru. Chcete-li včas vědět, kdy se bude konat další dílna, přihlašte se do Klubu přátel baletu.

Aktuálně

Cesta Dona Quijota nejen za láskou

Baletní dílna v sobotu 9. března 2013 od 16 hodin.
Budeme se věnovat baletu Don Quijote, zaměříme se na hrdiny Cervantesova románu, jejich další ztvárnění. Dozvíte se, co to znamená bojovat s větrnými mlýny a samozřejmě nepřijdete ani o zajímavé ukázky z představení v podání našich sólistů. Provázet bude opět sólistka Baletu ND Adéla Pollertová. Dílna je určena dětem od 8 let a rádi přivítáme i jejich rodiče nebo prarodiče.

Rezervace nutná, máme omezenou kapacitu!
Proto napište (co nejdříve) na balet@narodni-divadlo.cz

TZ Balet ND

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’2′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words‘]