Spread the love

Praze dne 7. listopadu 2012 – Jste lidé zvědaví? Rádi si hrajete s novými počítačovými technologiemi? Navíc k tomu ještě sportujete a zajímáte se o zdravý životní styl? Nebo máte doma počítačového maniaka, který se neustále válí na kanapi či kouká do monitoru, a chcete ho motivovat k pohybu? Díky této praktické a nesmírně užitečné knize můžete fitness vnímat skrze vědu, ať už se budete zabývat zdravím, nebo nejnovějšími aplikacemi a vybavením k sledování svých aktivit.

 

Vydává Computer Press, 304 stran, 369 Kč

 

Kniha přináší tipy na ideální spojení fitness se světem geeků, neboli ajťáků. Naučí, jak žít v moderním digitálním světě a nepřijít přitom o fyzickou energii, seznamuje s aplikacemi a zařízeními na sledování svého těla, přináší informace o sacharidech, tucích, bílkovinách, vitamínech, minerálech a fytochemikáliích, pomáhá volit správná jídla, nabízí více než dvanáct různých technik trénování v posilovně a spoustu dalších užitečných věcí, to vše jazykem, který je srozumitelný hlavně auťákům, už méně ostatním.

„Tato kniha je o fitness a výživě pro lidi nezávislého ducha a nezkrotné zvědavosti. Tato kniha je přímo nacpaná nápady – většinou to nejsou přímo moje nápady, ale zaručeně jsem je otestoval, na způsoby, jak si můžete pohrát se svým životním stylem a tělem a nabrat jiný, zdravý směr.“

(z předmluvy autora)

Bruce W. Perry je softwarový inženýr a žurnalista, který napsal dvě knihy o softwaru. Účastnil se stovek silničních závodů a vícebojových sportovních událostí a dnes se věnuje rekreační turistice, lyžování a rezistenčnímu tréninku.

TZ, zaslala Radka Potměšilová, Albatrosmedia, a. s.

Ukázka: