Kultura

“Jak mi jednou Saddám Husajn řekl, ponožky jsou ponožky,” říká Sacha Cohen alias Diktátor

Share

 

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

A Sacha Cohen ještě jednou.

Lidé tweetují, hlasují, komentují. Byl Sacha Baron Cohen se svou urnou na udílení Oskarů vtipný nebo trapný? Bohužel zatím to vypadá, že spíš to druhé.

Nicméně mnoho diváků si zapnulo online vysílání hlavně proto, že chtělo vidět, zdali přijde či nikoliv diktátor Aladeen na show. Dostojí slovu? Nejsou to jen plané výhrůžky?

Ještě pár minut před tím, než Cohen dorazil, mnozí na internetu spekulovali, že na sebe strhl pozornost jen díky tomu, že vyšla na světlo světa fáma, které nyní hodlá využít, ale nakonec přijde oblečený jako obvykle. Pozornost již na sebe strhl a vždyť přeci byl pozvaný kvůli Hugovi a ne kvůli Diktátorovi. Vypadalo by to (prý) dost lacině.

Jenže ouha. Sacha je Sacha.

Diktátor přijel v bílém Rolls-Royce, ozdobeným vlajkami pseudostátu Wadiya. Tak, jak to dělají diplomaté. Doprovázely ho dvě sexy divy. Nebyla to však ani jeho žena a ani Hilary Swank, jak prve na videu militantně vykřikoval, že jí zaplatil dva miliony dolarů za doprovod.

Když vysypával urnu s popelem Kim Čong-ila, jak naznačoval portrét, „zaprášil“ také Ryana Seacresta – popel padl na jeho smoking a sem tam se prý vloudilo smítko do oka. Prý ale bylo skutečným úmyslem trefit se do výstřihu krásné Halle Berry.

Diktátor řekl, že jeho nádhernou uniformu navrhl John Galliano, který musel loni odejít od Diora kvůli antisemitským poznámkám. A uniformu barevně doladil ponožkami z Kmartu.
“Jak mi jednou Saddám Husajn řekl, ponožky jsou ponožky,“ poznamenal Sacha Baron Cohen alias Generál Admirál Aladeen.

Z červeného koberce byl však značně rychle vyveden.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem “Jak mi jednou Saddám Husajn řekl, ponožky jsou ponožky,” říká Sacha Cohen alias Diktátor

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy