Panoptikum

Z jakého důvodu třetina švédských žen odmítá sex?

Spread the love
Share

Co vás dovede odradit od sexuální aktivity a přitažlivosti? Ve Švédsku vznikl netradiční průzkum, jehož motivace k projektu je mi zcela záhadná. Zaměřili se totiž na to, zdali lidi od sexuální vášně odradí nechtěný či úmyslný „prdík“. Inu, na severu nemají asi do čeho píchnout.

Nuže, podívejme se, k jakým závěrům naši severní sousedé dospěli. Studie byla zveřejněna v deníku Aftonbladet.

Pokud švédské ženy cítí, že mají jisté žaludeční problémy, jež by mohly vést k nežádoucí plynatosti, pak 30 procent z nich k intimním radovánkám ani nepřistoupí. Muži se tím tolik netrápí, přesto polovina z nich vypověděla, že raději sex odmítne.

Švédové si však většinou nevymýšlejí jiné výmluvy, proč k milování nepřistoupí, a o prdících se doma otevřeně klidně baví. 36 procent Švédů říká, že v rodinném kruhu tento – jak klasici říkají –  „zoufalý pokus naučit zadnici zpívat“ běžně rozebírají.

Jednou můj kamarád řekl: opravdový vztah není založený na tom, jak je on či ona přitažlivý, ale zdali dokáží si jeden před druhým bez zardění „ulevit“, aniž by to narušilo jejich vztah.

Ve filmu s Madonnou v posteli jste také před mnoha lety mohli zaslechnout báseň, kterou tato diva na plynný projev našeho trávicího traktu sama složila a odrecitovala.

Zatímco u batolat jsme za každé troubení pod plínkou rozněžnělí, neboť víme, že se tak předchází bolestem a ukňouraným nocem, u dospělých se už sladce nerozjímáme. Chytáme se za nos, krčíme obočí nebo děláme jako by nic, zejména pokud se jedná o šéfa. Bodyguard Britney Spears však nehleděl na to, že úniky činí jeho nadřízená, a vypustil osobní zkušenosti se zpěvačkou rovnou do médií. Je otázka, zdali to byla či nebyla pravda, jedno je jisté: obdiv k Britney jako ostatní fanoušci nesdílel, poslal ji k soudu a zažaloval o pořádnou několika milionovou sumu. Žaloba však nezněla na téma plynatost, ale sexuální obtěžování.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy