Amy Winehouse,  Kultura

Lady Gaga mluvila o smrti Amy Winehouse

Spread the love
Share

Lady Gaga byl v televizní show požádána, aby řekla něco o smrti kolegyně a  zpěvačky Amy Winehouse, která zemřela v Londýně 23. července.

“Jsem prostě tak zdrcená. A tak smutná, “řekla Gaga.”Opravdu jsem nemohla mluvit po celých 48 hodin. Byla jsem v takovém šoku. ”

“Prostě si myslím,  že nejnešťastnější věc je způsob, jakým se média točí kolem toho, jak my se dozvídáme o Amy smrti. Nemám pocit, že Amy potřebovala nějaké ponaučení. Cítila jsem, že ponaučit by se měl spíš svět, aby byl laskavější k superstar. Každý byl na ni tak tvrdý. “

Barbara Walters, Whoopi Goldberg, Joy Behar a Elisabeth Hasselbeck se ptaly Gaga, jak by se mělo nejlépe  nakládat s tak velkou slávu.

“Je to velmi osamělý život,” říká Lady Gaga. “Ale myslím, že je to část něčeho, co jsme na ni měli rádi. Nemůžete mít obojí. Nemůžete si vychutnat poslouchání někoho, jak  zpívá smutné písně o Blues a zlomeném srdci, a potom nečekat od nich, že budou mít skutečně zlomené srdce. “

Gaga, která měla na sobě černé a bílé oblečení a k tomu barevně odpovídající kabelku, brýle a dokonce i klavír, mluvila také o tom, jak ona zvládá slávu a o newyorské legalizaci partnerských vztahů lidí stejného pohlaví. Zapívala ještě píseň “Ty a já”

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy