Share

Galerie Harfa_Harfandeni

8. září 2016 od 14 do 18 hodin

Už tradičně první týden v září pořádá Galerie Harfa společně s městskou částí Praha 9 Harfandění – benefiční běh pro dobrou věc. V rámci harfandění proběhne také každoroční festival volnočasových aktivit na střeše galerie harfa.

Harfandění je o sportu, zdraví a pomoci dětem, které měly v životě méně štěstí. Benefiční běh spočívá ve zdolání vyznačeného okruhu v délce 1,6 km kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny. Za každé absolvované kolo Galerie Harfa věnuje 100 Kč na konto projektu Klokánek. V loňském roce se na podporu ohrožených dětí podařilo získat výtěžek ve výši 316 100 Kč. Pomozte nám ho letos opět překonat!

Cílem akce není vytvořit časové rekordy, ale aktivním pohybem pomoci ohroženým dětem. Zúčastnit se proto může opravdu každý – jak maminky s kočárkem, tak i senioři, přičemž i za každé dítě v kočárku, které projede cílem, přispěje Galerie Harfa 100 Kč na Klokánky. Registrace k běhu probíhá na webových stránkách Galerie Harfa nebo v den akce přímo na místě. Přijďte si zasportovat a zároveň pomoci dobré věci!

Podobně jako v loňském roce budou pro nejlepší běžce z řad dětí i dospělých připraveny drobné odměny v podobě vstupenek do Síně slávy českého hokeje, voucherů do restaurace Culinary Aroma, narozeninová oslava v Galerii Harfa či knížky od Neoluxor Books.

Součástí programu bude také doprovodný Festival volnočasových aktivit, který proběhne na střeše Galerie Harfa. V rámci něj se představí více než 20 různých zájmových a sportovních aktivit z Prahy 9, vhodných pro děti, které si je budou na místě moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Od samotného vzniku Harfandění jsou hlavními partnery akce společnosti PRE, PORR, METROSTAV, RILANCIO, M2C, AB FACILITY CLEANING. Dalším z partnerů je společnost FINEP a mezi mediální partnery patří rádio Bonton, Český rozhlas Regina a portál emimino.cz.

Děkujeme všem partnerům, jejichž zásluhou můžeme Harfandění letos opět pořádat.

Tisková zpráva

Nejnovější příspěvky na webu:

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

16. Červen 2018

Famózní úspěch této knihy v zahraničí lze podle mě přičítat dvěma věcem: nádherně a jímavě, leč velmi překvapivě rozbalovaným charakterům postav. A potom příběhu, ve kterém si čtenář každého věku i založení najde to svoje. Od mystiky k akčnosti, od jemných linií příběhu, až po chvíle, kdy jednotlivé řádky zazní jako osudové volání do boje. Dívka, která upíjela měsíc je jednou z obětovaných holčiček, které se každoročně nechávají napospas v černém lese pro zlou čarodějnici. Ne, nikdo se neptá, co se s dětmi stane... Ale jedno je jisté. Z druhé strany lesa je už na cestě čarodějnice, obyčejně má nějakou tu ptačí podobu, aby se jí rychleji cestovalo,

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

16. Červen 2018

Odpočinek sladký jako nadýchaná šlehačka. Mozek odpočívá, duše se usmívá a od jemného vtipu a plné chuti vám radostí poskakuje každá buňka v těle. Jo, tak takové čtivo je vážně na jedničku. A Hans Rath to skutečně umí. Když Bůh praví, že si musíte promluvit, nedá se to odmítnout. Za prvé by to byla škoda, za druhé by to vůbec nešlo, protože vás ten člověk bude neustále pronásledovat. No jo, když jste psychoterapeut, tak je to první volba. Protože možná to je skutečně tak, Bůh šest dní tvořil lidstvo, sedmý den odpočíval a osmý vyhledal psychologa. A volba padla na Jakoba Jakobiho v Berlíně. Jednu