Share

Galerie Harfa_Harfandeni

8. září 2016 od 14 do 18 hodin

Už tradičně první týden v září pořádá Galerie Harfa společně s městskou částí Praha 9 Harfandění – benefiční běh pro dobrou věc. V rámci harfandění proběhne také každoroční festival volnočasových aktivit na střeše galerie harfa.

Harfandění je o sportu, zdraví a pomoci dětem, které měly v životě méně štěstí. Benefiční běh spočívá ve zdolání vyznačeného okruhu v délce 1,6 km kolem Galerie Harfa a sousední O2 areny. Za každé absolvované kolo Galerie Harfa věnuje 100 Kč na konto projektu Klokánek. V loňském roce se na podporu ohrožených dětí podařilo získat výtěžek ve výši 316 100 Kč. Pomozte nám ho letos opět překonat!

Cílem akce není vytvořit časové rekordy, ale aktivním pohybem pomoci ohroženým dětem. Zúčastnit se proto může opravdu každý – jak maminky s kočárkem, tak i senioři, přičemž i za každé dítě v kočárku, které projede cílem, přispěje Galerie Harfa 100 Kč na Klokánky. Registrace k běhu probíhá na webových stránkách Galerie Harfa nebo v den akce přímo na místě. Přijďte si zasportovat a zároveň pomoci dobré věci!

Podobně jako v loňském roce budou pro nejlepší běžce z řad dětí i dospělých připraveny drobné odměny v podobě vstupenek do Síně slávy českého hokeje, voucherů do restaurace Culinary Aroma, narozeninová oslava v Galerii Harfa či knížky od Neoluxor Books.

Součástí programu bude také doprovodný Festival volnočasových aktivit, který proběhne na střeše Galerie Harfa. V rámci něj se představí více než 20 různých zájmových a sportovních aktivit z Prahy 9, vhodných pro děti, které si je budou na místě moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Od samotného vzniku Harfandění jsou hlavními partnery akce společnosti PRE, PORR, METROSTAV, RILANCIO, M2C, AB FACILITY CLEANING. Dalším z partnerů je společnost FINEP a mezi mediální partnery patří rádio Bonton, Český rozhlas Regina a portál emimino.cz.

Děkujeme všem partnerům, jejichž zásluhou můžeme Harfandění letos opět pořádat.

Tisková zpráva

Nejnovější příspěvky na webu:

Život je právo, ne povinnost

Život je právo, ne povinnost

13. Únor 2018

První premiérou v roce 2018 v Městském divadle Mladá Boleslav bude inscenace Teď mě zabij, současného kanadského dramatika Brada Frasera. Režie se ujal umělecký šéf Petr Mikeska. Hra je příběhem otevírajícím téma sexuality hendikepovaných a nabízí citlivý pohled do intimního života lidí s postižením. Dalším silným tématem hry je eutanazie. Premiéra se uskuteční 23. 2. 2018 od 19:00 na Velké scéně. Hra Teď mě zabij je příběhem jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy všech členů a jejich přátel. Nehody se totiž stávají a musíme jim čelit, ať chceme nebo ne. To důležité je ale

Ztratila všechno, našla mnohem víc

Ztratila všechno, našla mnohem víc

26. Leden 2018

Místo svatby smuteční obřad. Aimee se měla vdávat a teď kráčí za rakví svého snoubence. Ale co se vlastně stalo a proč musela přijít o Všechno, co máme? Aimee poznala Jamese, když byli oba malé děti. Jejich mnohaleté přátelství postupně přerostlo v hlubokou životní lásku. Touha a náklonnost logicky vykrystalizovala v žádost o ruku a zasnoubení. Jenže James dva měsíce před svatbou zmizel kdesi v Mexiku, a pak jeho bratr Thomas pouze vyzvedl mrtvé tělo. Aimee tedy nakonec ve svůj plánovaný svatební den oplakává milovaného muže na jeho pohřbu. Plna zoufalství utíká před zármutkem, toužící zavřít se v tichu a klidu, pryč od všech blízkých.