Share

Měli jste jako děti rádi, když vám někdo četl? Nechte si příběhy šeptat do ouška i v dospělosti a třeba rovnou na výletě. OneHotBook vám navíc v létě zpestří poslech veselou soutěží, v níž vyhrává úplně každý.

lewis_podklad

Audiokniha na výletě je letní soutěž, která vám zaručeně zvedne náladu. Vezměte s sebou na prázdniny audioknihu z vydavatelství OneHotBook a pořádně ji na výletech vyfotografujte. Kde budete na dovolené poslouchat? Audiokniha se může vyhřívat na kapotě auta, lebedit si v mechu a kapradí či cestovat vlakem, lodí, lanovkou. Je jedno, kam audioknihu vezměte a kde ji budete poslouchat, OneHotBook chce vidět, co s vámi zažila.

Proč byste s sebou na výlet tahali audioknihu, říkáte si možná? Protože za pouhou jednu fotografii, kterou pošlete do vydavatelství, dostanete další audio k poslechu. Nemáte štěstí ve hře? Nevadí, ve vydavatelství totiž vzali doslova přísloví, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Každý, kdo se soutěže zúčastní a splní podmínky, jednoduše vyhraje.

audiokniha_na_vylete_onehotbook

Fotografii pošlete na e-mail redakce@onehotbook.cz. Vydavatelství vaše snímky nasdílí na sociální sítě, pokud jim to dovolíte a pošlou vám vaši vytouženou a zaslouženou audioknihu. A nezapomeňte k obrázku doplnit také, jakou audioknihu byste chtěli za svou výletnici dostat. Vydavatelství vám ji pošle ke stažení za Audiolibrix.com.

Akce trvá celé prázdniny 2016 až do konce srpna, ale čím dříve foto pošlete, tím dříve budete poslouchat získanou audioknihu. No řekněte, proč si nezahrát hru, kterou vyhrává úplně každý?

Hezké zážitky vám i vašim audioknihám přeje vydavatelství OneHotBook!

Nejnovější příspěvky na webu:

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

16. Červen 2018

Famózní úspěch této knihy v zahraničí lze podle mě přičítat dvěma věcem: nádherně a jímavě, leč velmi překvapivě rozbalovaným charakterům postav. A potom příběhu, ve kterém si čtenář každého věku i založení najde to svoje. Od mystiky k akčnosti, od jemných linií příběhu, až po chvíle, kdy jednotlivé řádky zazní jako osudové volání do boje. Dívka, která upíjela měsíc je jednou z obětovaných holčiček, které se každoročně nechávají napospas v černém lese pro zlou čarodějnici. Ne, nikdo se neptá, co se s dětmi stane... Ale jedno je jisté. Z druhé strany lesa je už na cestě čarodějnice, obyčejně má nějakou tu ptačí podobu, aby se jí rychleji cestovalo,

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

16. Červen 2018

Odpočinek sladký jako nadýchaná šlehačka. Mozek odpočívá, duše se usmívá a od jemného vtipu a plné chuti vám radostí poskakuje každá buňka v těle. Jo, tak takové čtivo je vážně na jedničku. A Hans Rath to skutečně umí. Když Bůh praví, že si musíte promluvit, nedá se to odmítnout. Za prvé by to byla škoda, za druhé by to vůbec nešlo, protože vás ten člověk bude neustále pronásledovat. No jo, když jste psychoterapeut, tak je to první volba. Protože možná to je skutečně tak, Bůh šest dní tvořil lidstvo, sedmý den odpočíval a osmý vyhledal psychologa. A volba padla na Jakoba Jakobiho v Berlíně. Jednu