Share

Měli jste jako děti rádi, když vám někdo četl? Nechte si příběhy šeptat do ouška i v dospělosti a třeba rovnou na výletě. OneHotBook vám navíc v létě zpestří poslech veselou soutěží, v níž vyhrává úplně každý.

lewis_podklad

Audiokniha na výletě je letní soutěž, která vám zaručeně zvedne náladu. Vezměte s sebou na prázdniny audioknihu z vydavatelství OneHotBook a pořádně ji na výletech vyfotografujte. Kde budete na dovolené poslouchat? Audiokniha se může vyhřívat na kapotě auta, lebedit si v mechu a kapradí či cestovat vlakem, lodí, lanovkou. Je jedno, kam audioknihu vezměte a kde ji budete poslouchat, OneHotBook chce vidět, co s vámi zažila.

Proč byste s sebou na výlet tahali audioknihu, říkáte si možná? Protože za pouhou jednu fotografii, kterou pošlete do vydavatelství, dostanete další audio k poslechu. Nemáte štěstí ve hře? Nevadí, ve vydavatelství totiž vzali doslova přísloví, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Každý, kdo se soutěže zúčastní a splní podmínky, jednoduše vyhraje.

audiokniha_na_vylete_onehotbook

Fotografii pošlete na e-mail redakce@onehotbook.cz. Vydavatelství vaše snímky nasdílí na sociální sítě, pokud jim to dovolíte a pošlou vám vaši vytouženou a zaslouženou audioknihu. A nezapomeňte k obrázku doplnit také, jakou audioknihu byste chtěli za svou výletnici dostat. Vydavatelství vám ji pošle ke stažení za Audiolibrix.com.

Akce trvá celé prázdniny 2016 až do konce srpna, ale čím dříve foto pošlete, tím dříve budete poslouchat získanou audioknihu. No řekněte, proč si nezahrát hru, kterou vyhrává úplně každý?

Hezké zážitky vám i vašim audioknihám přeje vydavatelství OneHotBook!

Nejnovější příspěvky na webu:

Dobrodružství s obrovskou hruškou

Dobrodružství s obrovskou hruškou

9. Leden 2018

Tajemný ostrov, ztracený starosta, piráti, drak, ale především obrovské dobrodružství. To vše najdete s dětmi v nové, taktéž obrovské, knize Neuvěřitelný příběh o obrovské hrušce. Přímořské městečko Sluníčkov žilo poklidně. Obyvatelům dělalo starost „jen“ záhadné zmizení oblíbeného a hodného starosty Jeremiáše Bartoloměje Severýna Olsena, řečeného Bart, a to, že na jeho místo zasedl zlý a panovačný místostarosta Hvizd. Klid sluníčkovských naruší dopis v láhvi, který z vody vyloví dva kamarádi kocour Macík a slon Sebastian. Jak se podiví po zjištění, že dopis je od zmizelého Barta. Píše z Tajemného ostrova, že se má skvěle, a nabádá je, aby zasadili přiložené semínko. Když z něj přes noc vyroste

Válku lze prohrát i dvakrát

Válku lze prohrát i dvakrát

19. Prosinec 2017

Válka z druhé strany, z pohledu těch poražených, viníků. Jenže, nic není tak černobílé, jak by se mohlo zdát, mezi Němci bylo také mnoho odbojářů. Jejich a nejen jejich příběh přináší historický román Prozření. Je 9. listopadu 1938, Křišťálová noc. Zatímco po celém Německu se tříští skleněné výlohy, okna domů i zdravý rozum, na hradě Lingenfels cinkají skleničky a hraje jazz. Avšak v pozadí zdánlivě dekadentní párty roste plán na likvidaci Hitlera. Hraběnka Marianna von Lingenfels slíbí oné osudné noci svému manželovi a jeho přátelům – spolupracovníkům, že se stane jakousi velitelkou žen a dětí. Bude ostatní manželky ochraňovat a kdyby došlo na nejhorší,