Share

Měli jste jako děti rádi, když vám někdo četl? Nechte si příběhy šeptat do ouška i v dospělosti a třeba rovnou na výletě. OneHotBook vám navíc v létě zpestří poslech veselou soutěží, v níž vyhrává úplně každý.

lewis_podklad

Audiokniha na výletě je letní soutěž, která vám zaručeně zvedne náladu. Vezměte s sebou na prázdniny audioknihu z vydavatelství OneHotBook a pořádně ji na výletech vyfotografujte. Kde budete na dovolené poslouchat? Audiokniha se může vyhřívat na kapotě auta, lebedit si v mechu a kapradí či cestovat vlakem, lodí, lanovkou. Je jedno, kam audioknihu vezměte a kde ji budete poslouchat, OneHotBook chce vidět, co s vámi zažila.

Proč byste s sebou na výlet tahali audioknihu, říkáte si možná? Protože za pouhou jednu fotografii, kterou pošlete do vydavatelství, dostanete další audio k poslechu. Nemáte štěstí ve hře? Nevadí, ve vydavatelství totiž vzali doslova přísloví, že není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Každý, kdo se soutěže zúčastní a splní podmínky, jednoduše vyhraje.

audiokniha_na_vylete_onehotbook

Fotografii pošlete na e-mail redakce@onehotbook.cz. Vydavatelství vaše snímky nasdílí na sociální sítě, pokud jim to dovolíte a pošlou vám vaši vytouženou a zaslouženou audioknihu. A nezapomeňte k obrázku doplnit také, jakou audioknihu byste chtěli za svou výletnici dostat. Vydavatelství vám ji pošle ke stažení za Audiolibrix.com.

Akce trvá celé prázdniny 2016 až do konce srpna, ale čím dříve foto pošlete, tím dříve budete poslouchat získanou audioknihu. No řekněte, proč si nezahrát hru, kterou vyhrává úplně každý?

Hezké zážitky vám i vašim audioknihám přeje vydavatelství OneHotBook!

Nejnovější příspěvky na webu:

Život je právo, ne povinnost

Život je právo, ne povinnost

13. Únor 2018

První premiérou v roce 2018 v Městském divadle Mladá Boleslav bude inscenace Teď mě zabij, současného kanadského dramatika Brada Frasera. Režie se ujal umělecký šéf Petr Mikeska. Hra je příběhem otevírajícím téma sexuality hendikepovaných a nabízí citlivý pohled do intimního života lidí s postižením. Dalším silným tématem hry je eutanazie. Premiéra se uskuteční 23. 2. 2018 od 19:00 na Velké scéně. Hra Teď mě zabij je příběhem jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy všech členů a jejich přátel. Nehody se totiž stávají a musíme jim čelit, ať chceme nebo ne. To důležité je ale

Ztratila všechno, našla mnohem víc

Ztratila všechno, našla mnohem víc

26. Leden 2018

Místo svatby smuteční obřad. Aimee se měla vdávat a teď kráčí za rakví svého snoubence. Ale co se vlastně stalo a proč musela přijít o Všechno, co máme? Aimee poznala Jamese, když byli oba malé děti. Jejich mnohaleté přátelství postupně přerostlo v hlubokou životní lásku. Touha a náklonnost logicky vykrystalizovala v žádost o ruku a zasnoubení. Jenže James dva měsíce před svatbou zmizel kdesi v Mexiku, a pak jeho bratr Thomas pouze vyzvedl mrtvé tělo. Aimee tedy nakonec ve svůj plánovaný svatební den oplakává milovaného muže na jeho pohřbu. Plna zoufalství utíká před zármutkem, toužící zavřít se v tichu a klidu, pryč od všech blízkých.