Share

Ovečka Shaun, známá z animovaného, či chcete-li plastelínového, seriálu, se prvně objevila v jednom z příběhů vynálezce Wallace a jeho věrného psa Gromita. Svůj vlastní seriál dostala až mnohem později, ale slávou své původní partnery dávno přerostla. Nyní s ní díky vydavatelství Presco Group můžete strávit opravdu veselé Vánoce.

IMG_20151212_131520

Presco Group připravilo všem milovníkům veselé a vtipné ovečky Shaun kolekci pro příští rok. Mimo poznámkového kalendáře si mohou zapisovat úkoly i do diáře, z něhož vykoukne legendární ovce.

Dospělí i děti si spojí učení se zábavou při hraní pexesa s výukou angličtiny. Shaun skotačí na pexesu se slovíčky z farmy a také z prázdnin.

a-2746_tit

Nejnovějším přírůstkem do ovčí kolekce je knížka, kterou si užijí velcí i malí čtenáři. Příběh je úplně jednoduchý. Ovečka Shaun se rozhodla, že založí cestovní kancelář a vyveze všechny své kamarády z farmy na dovolenou.

IMG_20151212_131547

Každá dvojstrana nabízí výjevy z výletů cestovní kanceláře OV-CESTOVKA. Čtenáři pak mají za úkol najít na každém obrázku Shaun, schovanou v záplavě jiných ovcí, ovčáckého psa a prasat, která si taky vyrazila. Jestlipak najdete všechny?

IMG_20151212_131534

Ovečka Shaun vyjela na dovolenou, hopsá na pexesových kartičkách a vyjukne na vás ze stránek diáře. Díky celé této kolekci mohou být i vaše letošní Vánoce béééječné, totiž báječné, a užijete si celou kupu legrace.

www.presco.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

16. Červen 2018

Famózní úspěch této knihy v zahraničí lze podle mě přičítat dvěma věcem: nádherně a jímavě, leč velmi překvapivě rozbalovaným charakterům postav. A potom příběhu, ve kterém si čtenář každého věku i založení najde to svoje. Od mystiky k akčnosti, od jemných linií příběhu, až po chvíle, kdy jednotlivé řádky zazní jako osudové volání do boje. Dívka, která upíjela měsíc je jednou z obětovaných holčiček, které se každoročně nechávají napospas v černém lese pro zlou čarodějnici. Ne, nikdo se neptá, co se s dětmi stane... Ale jedno je jisté. Z druhé strany lesa je už na cestě čarodějnice, obyčejně má nějakou tu ptačí podobu, aby se jí rychleji cestovalo,

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

16. Červen 2018

Odpočinek sladký jako nadýchaná šlehačka. Mozek odpočívá, duše se usmívá a od jemného vtipu a plné chuti vám radostí poskakuje každá buňka v těle. Jo, tak takové čtivo je vážně na jedničku. A Hans Rath to skutečně umí. Když Bůh praví, že si musíte promluvit, nedá se to odmítnout. Za prvé by to byla škoda, za druhé by to vůbec nešlo, protože vás ten člověk bude neustále pronásledovat. No jo, když jste psychoterapeut, tak je to první volba. Protože možná to je skutečně tak, Bůh šest dní tvořil lidstvo, sedmý den odpočíval a osmý vyhledal psychologa. A volba padla na Jakoba Jakobiho v Berlíně. Jednu