Share

Ovečka Shaun, známá z animovaného, či chcete-li plastelínového, seriálu, se prvně objevila v jednom z příběhů vynálezce Wallace a jeho věrného psa Gromita. Svůj vlastní seriál dostala až mnohem později, ale slávou své původní partnery dávno přerostla. Nyní s ní díky vydavatelství Presco Group můžete strávit opravdu veselé Vánoce.

IMG_20151212_131520

Presco Group připravilo všem milovníkům veselé a vtipné ovečky Shaun kolekci pro příští rok. Mimo poznámkového kalendáře si mohou zapisovat úkoly i do diáře, z něhož vykoukne legendární ovce.

Dospělí i děti si spojí učení se zábavou při hraní pexesa s výukou angličtiny. Shaun skotačí na pexesu se slovíčky z farmy a také z prázdnin.

a-2746_tit

Nejnovějším přírůstkem do ovčí kolekce je knížka, kterou si užijí velcí i malí čtenáři. Příběh je úplně jednoduchý. Ovečka Shaun se rozhodla, že založí cestovní kancelář a vyveze všechny své kamarády z farmy na dovolenou.

IMG_20151212_131547

Každá dvojstrana nabízí výjevy z výletů cestovní kanceláře OV-CESTOVKA. Čtenáři pak mají za úkol najít na každém obrázku Shaun, schovanou v záplavě jiných ovcí, ovčáckého psa a prasat, která si taky vyrazila. Jestlipak najdete všechny?

IMG_20151212_131534

Ovečka Shaun vyjela na dovolenou, hopsá na pexesových kartičkách a vyjukne na vás ze stránek diáře. Díky celé této kolekci mohou být i vaše letošní Vánoce béééječné, totiž báječné, a užijete si celou kupu legrace.

www.presco.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

Pokračování: Bude se ještě Marek pamatovat na kamarádky z budoucnosti?

Pokračování: Bude se ještě Marek pamatovat na kamarádky z budoucnosti?

10. Listopad 2019

Čtení na pokračování, díl desátý a poslední Předchozí díl zde Pan školník se usmál a se zvednutým obočím dodal: „Tak to asi nebude tak jednoduché. Od té doby uběhla pěkná řádka let. Marek bude nejspíš dnes už pán v letech. Zatímco ty ses s ním rozloučila před pár minutami, pro něho uběhlo několik desítek let. A možná si na tebe nebude už ani pamatovat.“ Nakonec ale po přemlouvání zapnul pan školník počítač a zkusil se podívat na stránky katastrálního úřadu. „Můžeme to zkusit, Markétko. Zjistíme, kdo na té adrese teď bydlí a třeba bude vědět, kam se Marek odstěhoval.“ Jaké ale bylo překvapení, že na té adrese pořád

Pokračování: Nebyl to jen sen?

Pokračování: Nebyl to jen sen?

10. Listopad 2019

Čtení na pokračování, díl devátý Předchozí díl zde A už jsme byly zpátky. Čas na hodinách na mobilu nás obě překvapil. Neuběhla ani minuta. Jako bychom nikde nebyly! Je to vůbec možné? Když jsme vybíhaly z tělocvičny po chodbě pryč, školník si nás všiml. „Markétko!“ zvolal. „Já vím, po chodbě se neběhá.“ A zpomalila jsem. Alča běžela až před školu. Měla vytřeštěné oči a sotva popadala dech. I když věděla, že se to všechno stalo, pořád jí něco uvnitř říkalo, že je to vlastně tak nějak bláznivé. Nejspíš potřebovala někoho, kdo by ji štípl do ruky, aby věděla, že to nebyl jen sen. „Počkej, Markétko, je všechno v pořádku?“ zeptal