Share

Zasnoubili jste se, ale z vaší původně plánované malé romantické svatby se pomalu stává veliká katastrofa? Nezoufejte a naplánujte svůj slavný den za pomoci Svatebního plánovače z vydavatelství Presco Group.

planovac1

Co všechno musím zařídit, abychom se mohli vzít? Jaké budu mít šaty? Co budeme jíst? A kolik to všechno bude stát? Tyto a mnohé jiné otázky jistě víří hlavou každé nevěsty, jakmile opadne radost z krásného zásnubního prstýnku. Aby se jí hlava dočista nezatočila, pomůže jí Svatební plánovač.

IMG_20150530_080800

Stylové desky na kroužkové vazbě s křehkými ilustracemi se, spolu se svatebními fotografiemi, mohou stát nejen pomocníkem, ale rovněž milou vzpomínkou na svatební přípravy. Imaginární nevěsta Klára vás krok za krokem provede všemi úskalími chystané svatby. Svatební plánovač je přehledně rozdělen na jednotlivé oddíly, jdoucí po sobě v logickém sledu. V každém oddílu nevěsta Klára představí základní pojmy, k tomu přidá osobní zážitky. V barevné části jsou uvedeny praktické rady a tipy, nač by neměl žádný svatební koordinátor zapomenout.

IMG_20150530_080955

Každý krok svatebních příprav je uveden pevnou kapsičkou, která může sloužit například na uchování listin, vzorků či fotografií z příprav. A díky průvodkyni Kláře se Svatební plánovač stane v měsících před vaší svatbou nejlepším přítelem a neocenitelným „tahákem“ na každém stupni příprav.

IMG_20150530_081025

IMG_20150530_081037

Milé nevěsty, jestliže jste svou svatbu, a tím i Svatební plánovač, svěřily kamarádce či kamarádovi svědkovi, požádejte, ať vám při přípravách a plnění jednotlivých kroků vpisuje do plánovače rovněž osobní poznámky, postřehy či drobné vzkazy. Plánovač se tak stane artefaktem, jakýmsi němým svědkem zrodu vaší svatby.

Vydavatelství Presco Group jistě svým Svatebním plánovačem udělalo radost nejedné nevěstě i jejímu svatebnímu koordinátorovi. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na ženichy, neboť klidná a spokojená nevěsta je zárukou povedené svatby. A odteď mohou všechny nevěsty plánovat svatbu v klidu, s rozvahou, a přesto přesně podle svého přání.

SVATEBNÍ PLÁNOVAČ
vydalo vydavatelství Presco Group
www.pg.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

První, kdo mě požádal o eutanázii, byl katolický kněz

První, kdo mě požádal o eutanázii, byl katolický kněz

12. Listopad 2019

Jak se slučuje katolická víra, práce pro Centrum pro prevenci sebevražd a provádění eutanázie? Belgický lékař Yves de Locht vnímá všechny jako projev úcty k životu. Zatímco v Česku a dalších státech Evropy se na toto téma vedou více či méně ohnivé diskuze, v Belgii byla eutanázie legalizována v roce 2002 (eutanázie dětí od roku 2014). Doktor Yves de Locht byl poprvé požádán, aby „něco udělal“ manželkou pacienta, kterému rakovina prostaty metastázovala do páteře a žádné léky proti bolesti již nezabíraly. Jenže se psala devadesátá léta, lékař beztrestně zakročit nesměl, a proto odmítl. Později svého alibismu dlouho litoval. Zákon dekriminalizující eutanázii – za přísně stanovených podmínek – tedy

O síle čtyř žen v nejtemnějším období Německa…

O síle čtyř žen v nejtemnějším období Německa…

12. Listopad 2019

Na český trh přichází evropská literární senzace: románová trilogie, DCERY NOVÉ DOBY, spisovatelky Carmen Kornové, označované za „německou Ferrante“ Hamburská spisovatelka Carmen Kornová píše knihy už třicet let, ale teprve před třemi roky se stala skutečně slavnou – když opustila žánr detektivky a dětské literatury a napřela úsilí na román, resp. na románovou fresku DCERY NOVÉ DOBY, v níž zachytila nejtemnější období německé historie. Její sága čtyř přítelkyň odehrávající se v Hamburku od roku 1919 až do přelomu století uchvátila miliony čtenářů. Nejen díky studii ženského přátelství a vývoji emancipace hrdinek je dnes Kornová označována za „německou Ferrante“. Důvodem