Share

Zasnoubili jste se, ale z vaší původně plánované malé romantické svatby se pomalu stává veliká katastrofa? Nezoufejte a naplánujte svůj slavný den za pomoci Svatebního plánovače z vydavatelství Presco Group.

planovac1

Co všechno musím zařídit, abychom se mohli vzít? Jaké budu mít šaty? Co budeme jíst? A kolik to všechno bude stát? Tyto a mnohé jiné otázky jistě víří hlavou každé nevěsty, jakmile opadne radost z krásného zásnubního prstýnku. Aby se jí hlava dočista nezatočila, pomůže jí Svatební plánovač.

IMG_20150530_080800

Stylové desky na kroužkové vazbě s křehkými ilustracemi se, spolu se svatebními fotografiemi, mohou stát nejen pomocníkem, ale rovněž milou vzpomínkou na svatební přípravy. Imaginární nevěsta Klára vás krok za krokem provede všemi úskalími chystané svatby. Svatební plánovač je přehledně rozdělen na jednotlivé oddíly, jdoucí po sobě v logickém sledu. V každém oddílu nevěsta Klára představí základní pojmy, k tomu přidá osobní zážitky. V barevné části jsou uvedeny praktické rady a tipy, nač by neměl žádný svatební koordinátor zapomenout.

IMG_20150530_080955

Každý krok svatebních příprav je uveden pevnou kapsičkou, která může sloužit například na uchování listin, vzorků či fotografií z příprav. A díky průvodkyni Kláře se Svatební plánovač stane v měsících před vaší svatbou nejlepším přítelem a neocenitelným „tahákem“ na každém stupni příprav.

IMG_20150530_081025

IMG_20150530_081037

Milé nevěsty, jestliže jste svou svatbu, a tím i Svatební plánovač, svěřily kamarádce či kamarádovi svědkovi, požádejte, ať vám při přípravách a plnění jednotlivých kroků vpisuje do plánovače rovněž osobní poznámky, postřehy či drobné vzkazy. Plánovač se tak stane artefaktem, jakýmsi němým svědkem zrodu vaší svatby.

Vydavatelství Presco Group jistě svým Svatebním plánovačem udělalo radost nejedné nevěstě i jejímu svatebnímu koordinátorovi. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na ženichy, neboť klidná a spokojená nevěsta je zárukou povedené svatby. A odteď mohou všechny nevěsty plánovat svatbu v klidu, s rozvahou, a přesto přesně podle svého přání.

SVATEBNÍ PLÁNOVAČ
vydalo vydavatelství Presco Group
www.pg.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

16. Červen 2018

Famózní úspěch této knihy v zahraničí lze podle mě přičítat dvěma věcem: nádherně a jímavě, leč velmi překvapivě rozbalovaným charakterům postav. A potom příběhu, ve kterém si čtenář každého věku i založení najde to svoje. Od mystiky k akčnosti, od jemných linií příběhu, až po chvíle, kdy jednotlivé řádky zazní jako osudové volání do boje. Dívka, která upíjela měsíc je jednou z obětovaných holčiček, které se každoročně nechávají napospas v černém lese pro zlou čarodějnici. Ne, nikdo se neptá, co se s dětmi stane... Ale jedno je jisté. Z druhé strany lesa je už na cestě čarodějnice, obyčejně má nějakou tu ptačí podobu, aby se jí rychleji cestovalo,

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

16. Červen 2018

Odpočinek sladký jako nadýchaná šlehačka. Mozek odpočívá, duše se usmívá a od jemného vtipu a plné chuti vám radostí poskakuje každá buňka v těle. Jo, tak takové čtivo je vážně na jedničku. A Hans Rath to skutečně umí. Když Bůh praví, že si musíte promluvit, nedá se to odmítnout. Za prvé by to byla škoda, za druhé by to vůbec nešlo, protože vás ten člověk bude neustále pronásledovat. No jo, když jste psychoterapeut, tak je to první volba. Protože možná to je skutečně tak, Bůh šest dní tvořil lidstvo, sedmý den odpočíval a osmý vyhledal psychologa. A volba padla na Jakoba Jakobiho v Berlíně. Jednu