Share

Utopená mladá žena, nalezena naprosto suchá na luxusní jachtě. Její sestra a společník zmizeli beze stopy. Uprostřed prázdné místnosti luxusního bytu visí z lustrháku vysoce postavený muž. Dvě zdánlivě nesouvisející vraždy odstartují příběh švédské detektivky Paganiniho smlouva. Novinka z pera autorské dvojice píšící pod jménem Lars Kepler nyní vychází v podobě audioknihy.

Paganiniho_smlouva_3D_OneHotBook

Vyšetřování obou záhadných úmrtí se ujímá ostřílený kriminální komisař Joona Linna. Velmi záhy zjišťuje, že oba mrtví jsou součástí obrovského a velmi rozvětveného zločinu. Joona Linna se zaplétá do osidel obchodu se zbraněmi a střelivem, do smrtícího obchodu posvěceného státem.

Paganiniho smlouva je skvostný thriller plný hrůzných zločinů a nočních můr. Budete přimrazeni koncentrací zla, které eskaluje ke zdrcujícímu závěru. Mnohovrstevný příběh, zalidněný řadou skvěle vykreslených postav, vás donutí bez dechu očekávat další děj.

Audiopodobou, která vyšla v nakladatelství OneHotBook, získala Paganiniho smlouva ještě další rozměr. Interpret audioknihy Pavel Rimský je dokonalým Joonou Linnou a velmi umně se zabydlel i v dalších postavách. Paganiniho smlouva se tak díky Pavlu Rimskému stala audioknihou, kterou nedokážete odložit. Budete jen toužit po rozuzlení zamotaného vyšetřování. A vězte, že do rozvázání posledního uzlíku nebudete tušit, jak příběh dopadne.

Pavel Rimský

Pavel Rimský

Jak je u OneHotBook zvykem, audiokniha je doplněna přiléhavou hudbou. Pro detektivku Larse Keplera vybrali krásnou směs vážné hudby, většinou z dílny samotného génia rychlých houslí.

Hrůzných zločinů přibývá a Joonu Linnu stíhají děsivé noční můry plné zrůdných vrahů. Zatajte dech a vydejte se s ním po stopách zákeřných obchodníků se zbraněmi.

PAGANINIHO SMLOUVA, Lars Kepler
vydalo nakladatelství OneHotBook, v roce 2015
www.onehotbook.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

Ilustrátorka Daniela Skalová: Jako dítě jsem chtěla být módní návrhářkou

Ilustrátorka Daniela Skalová: Jako dítě jsem chtěla být módní návrhářkou

15. Prosinec 2019

Publikaci z nakladatelství Fragment JÁ A ANASTÁZIE, SEDMIKRÁSKY PRO DĚDEČKA ilustrovala Daniela Skalová. A její obrázky pro malé čtenáře už nějaký čas nejsou neznámé. Mohli je spatřit v některých dalších knížkách. Výše zmiňovaná Já a Anastázie vyšla v září 2019 a už získala velmi příznivé ohlasy. Například web lukbook uvádí: "...a jen mi je trošku líto, že příběh nedostal pořádně tlustou knihu – kolik zvláštních všedních dnů bych mohla s hlavní hrdinkou prožít. Nechtělo se mi s ní loučit, protože byla…. Něčím jedinečná. A není to jen ta mentální upovídanost. Je v ní spousta dětské naděje, víry v to, že osud je tu

Soutěžení o dětskou knížku

Soutěžení o dětskou knížku

15. Prosinec 2019

I v době předvánoční a mezi Svátky se nebudete nudit. Na webu vasesoutěze.cz probíhá soutěž o tři publikace JÁ A ANASTÁZIE, SEDMIKRÁSKY PRO DĚDEČKA z nakladatelství Fragment. A tentokrát to nebude tak snadné 🙂 Pokud patříte mezi ty, co nechtějí jen klikat na internetu, ale zapojit i své mozkové buňky, tak je to soutěž právě pro vás! Soutěžní otázky 1. Jak zní podtitul knihy, o kterou soutěžíme? 2. Kdo se skrývá pod slůvkem JÁ v názvu knihy? 3. Jaké slovo tato postava uměla ve čtyřech letech? Viz ukázka z knihy. Po přihlášení se na stránky vasesoutěze.cz se vám nabídne formulář k vyplnění odpovědí a