Share

Grant Cardone dokáže poutavým a zábavným stylem řeči získat a motivovat své posluchače. Učí je, jak prodat sebe, své produkty a služby. Nutí je, aby z úspěchu udělali svůj úkol, odpovědnost a povinnost. Grant Cardone je respektovaný a uznávaný podnikatel, autor a řečník, který se historicky poprvé představí českému publiku. Už 1. dubna můžete pokusit ochutnávku z jeho legendárních přednášek, a to zdarma na veřejném webináři.

Grant Cardone

Grant Cardone je americký podnikatel, jeden z nejprodávanějších autorů New York Times, řečník a motivátor, který prostřednictvím vlastních knih a seminářů poskytuje lidem praktické nástroje pro budování vlastní ekonomické nezávislosti na cestě k opravdové svobodě. Jeho přímočaré názory na leadership, ekonomiku či drobné podnikání lákají nejen posluchače, ale staly se cenným zdrojem informací pro média. Pravidelně se objevuje na Fox News, Fox Business, CNBC a MSNBC a publikuje příspěvky na Entrepreneur.com a Huffington Post.

Cardone vytváří prodejní a vzdělávací programy na míru pro společnosti ze seznamu Fortune 500, malé a střední podniky, podnikavé osobnosti i podnikatele. Je autorem čtyř publikací o prodeji a obchodu, včetně knihy Pravidlo 10x, jež se stala bestsellerem po celém světě.

Nechcete se spokojit s průměrností? Myslete, jednejte a chtějte od všeho 10x více než konkurence. Otevřete se tomu, co chcete, a uvědomte si, že úspěch je důležitý a je vaším závazkem či dokonce povinností. Ve středu 1. dubna máte možnost seznámit se s názory Granta Cardona na webináři „Grow your sales. Grow your business“, který lze zhlédnout zdarma ve středu 1. dubna od 17:30. Je nutné se předem registrovat na stránkách.

 

Nejnovější příspěvky na webu:

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

16. Červen 2018

Famózní úspěch této knihy v zahraničí lze podle mě přičítat dvěma věcem: nádherně a jímavě, leč velmi překvapivě rozbalovaným charakterům postav. A potom příběhu, ve kterém si čtenář každého věku i založení najde to svoje. Od mystiky k akčnosti, od jemných linií příběhu, až po chvíle, kdy jednotlivé řádky zazní jako osudové volání do boje. Dívka, která upíjela měsíc je jednou z obětovaných holčiček, které se každoročně nechávají napospas v černém lese pro zlou čarodějnici. Ne, nikdo se neptá, co se s dětmi stane... Ale jedno je jisté. Z druhé strany lesa je už na cestě čarodějnice, obyčejně má nějakou tu ptačí podobu, aby se jí rychleji cestovalo,

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

16. Červen 2018

Odpočinek sladký jako nadýchaná šlehačka. Mozek odpočívá, duše se usmívá a od jemného vtipu a plné chuti vám radostí poskakuje každá buňka v těle. Jo, tak takové čtivo je vážně na jedničku. A Hans Rath to skutečně umí. Když Bůh praví, že si musíte promluvit, nedá se to odmítnout. Za prvé by to byla škoda, za druhé by to vůbec nešlo, protože vás ten člověk bude neustále pronásledovat. No jo, když jste psychoterapeut, tak je to první volba. Protože možná to je skutečně tak, Bůh šest dní tvořil lidstvo, sedmý den odpočíval a osmý vyhledal psychologa. A volba padla na Jakoba Jakobiho v Berlíně. Jednu