Share

Domácí džem… vůně čerstvých jahod, višní, malin, nebo čeho je vám libo. Čerstvý chléb namazaný džemem. Palačinky s džemem, lívance s džemem. To všechno se vám může vybavit jako vzpomínka na babiččinu kuchyni, nebo třeba prázdniny u babičky na vsi. Nyní již ale nemusíte jen vzpomínat, protože jsou tu Kulíškovy dobroty.

Originální balení dokresluje výborný obsah.

Možná si říkáte, proč by někdo dělat recenzi na ovocné džemy a sirupy? Tak já vám to povím. Když jsem se poprvé dozvěděla o Kulíškových dobrotách, byla jsem taky skeptická…no co, další výrobce, který se holedbá, že to dělá nejlépe a nejkvalitněji. Jenže, pak jsem poprvé zabodla lžičku do hustého a opravdu poctivého džemu, a okamžitě se zamilovala.

Kulíškovy dobroty vznikly jako nápad maminky a dcery, které už nechtěly koukat, jak se jejich malý kulíšek krmí prefabrikovanými výrobky, a začaly vyrábět domácí zavařeniny a také lahodné sirupy. Časem se jejich umění rozkřiklo natolik, že se pustily do zavařování na prodej. Takže nyní si můžete i vy namazat na palačinku svěží džem, třeba s příchutí kiwi, nebo tradičními jahodami, malinami či pomerančem se zázvorem. Výběr máte u Kulíškových dobrot prostě široký a dámy neustále zkoušejí nové kombinace a zajímavé chutě, aby své zákazníky potěšily.

Palačinky se skořicovým sirupem

Nechte se pozvat k vůním a chutím, jež vám sladce připomenou dovednosti z dob našich babiček. Nyní se totiž poctivé zavařeniny opět vrací do módy a hlavně na trh, takže i vy si můžete udělat báječnou a lahodnou nedělní snídani.

KULÍŠKOVY DOBROTY, domácí džemy a sirupy

www.kuliskovydobroty.cz

Nejnovější příspěvky na webu:

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

16. Červen 2018

Famózní úspěch této knihy v zahraničí lze podle mě přičítat dvěma věcem: nádherně a jímavě, leč velmi překvapivě rozbalovaným charakterům postav. A potom příběhu, ve kterém si čtenář každého věku i založení najde to svoje. Od mystiky k akčnosti, od jemných linií příběhu, až po chvíle, kdy jednotlivé řádky zazní jako osudové volání do boje. Dívka, která upíjela měsíc je jednou z obětovaných holčiček, které se každoročně nechávají napospas v černém lese pro zlou čarodějnici. Ne, nikdo se neptá, co se s dětmi stane... Ale jedno je jisté. Z druhé strany lesa je už na cestě čarodějnice, obyčejně má nějakou tu ptačí podobu, aby se jí rychleji cestovalo,

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

16. Červen 2018

Odpočinek sladký jako nadýchaná šlehačka. Mozek odpočívá, duše se usmívá a od jemného vtipu a plné chuti vám radostí poskakuje každá buňka v těle. Jo, tak takové čtivo je vážně na jedničku. A Hans Rath to skutečně umí. Když Bůh praví, že si musíte promluvit, nedá se to odmítnout. Za prvé by to byla škoda, za druhé by to vůbec nešlo, protože vás ten člověk bude neustále pronásledovat. No jo, když jste psychoterapeut, tak je to první volba. Protože možná to je skutečně tak, Bůh šest dní tvořil lidstvo, sedmý den odpočíval a osmý vyhledal psychologa. A volba padla na Jakoba Jakobiho v Berlíně. Jednu