Share

Každé dva měsíce máte šanci prohlédnout si ve foyeru divadla Komedie jinou zajímavou výstavu. Střídají se tu umělci i díla, proměňují se techniky a styly. Nyní, po celý březen a duben, se můžete kochat krásnými fotografiemi v rámci výstavy s názvem Urban Infinity.¨

Milan Soukup i Vladimír Hubička, jejichž fotografie jsou ve foyeru k vidění, se zaměřili na městské prvky. Můžete tedy obdivovat krásu architektury, hádat se s partnerem, co to vlastně fotografie zobrazuje, či jen tiše žasnout nad fotografickým uměním obou pánů.

Milan Soukup se zaměřuje na abstraktní fotografie architektury a městské zástavby. Vladimír Hubička rád zachycuje město pomocí vlastnoručně sestrojených, experimentálních aparátů.

Zajímavostí také je, že jak Milan Soukup, tak Vladimír Hubička pracují v divadle Komedie jako divadelní technici. Možná se vám tedy povede oba fotografy při návštěvě rovněž přímo potkat.

URBAN INFINITY, výstava fotografií
autoři: Milan Soukup, Vladimír Hubička
vernisáž proběhla 4. března 2014
výstava trvá do konce dubna 2014
www.divadlokomedie.eu

Nejnovější příspěvky na webu:

Návrat k sobě, tělu a pocitům: Vjem z knihy Thovt, Odhalení 1

Návrat k sobě, tělu a pocitům: Vjem z knihy Thovt, Odhalení 1

29. Září 2019

Moje hlavní myšlenka nasátá z knihy? Je to právě ROZUM, který nás dovede rychlostí větru dostat do stavu ochromeného emocí strachu, jež pevně převezme kontrolu. Nejen o strachu a hledání smyslu života je tato kniha. Témat nabízí téměř nekonečně mnoho a každého čtenáře zaujme něco jiného, podle toho, co si ve svém životě zrovna řeší. Kerstin Simoné je s tématem boha Thovta a jeho channelingových informací známá už díky mnoha předchozích knihách. V Odhalení vše shrnuje a přidává něco nového. Nějaké své další zkušenosti, myšlenky a do jisté míry můžete vnímat text jako rozhovor s vyšší moudrostí. Oprostěme se od boha Thovta, protože tohle

Soutěž o knížky Já a Anastázie, Sedmikrásky pro dědečka

Soutěž o knížky Já a Anastázie, Sedmikrásky pro dědečka

28. Září 2019

Soutěž o pět publikací nakladatelství Fragment autorky Martiny Boučkové Já a Anastázie, Sedmikrásky pro dědečka