Soutěžíme o produkty do dětského pokojíku za více jak 9 000 Kč!

Leden 31, 2013 in Soutěž

Share
Tato soutěž je již uzavřena

Eurokosik.cz vyhlašuje na webu Superrodina.cz soutěž pro všechny, kteří chtějí svým dětem udělat radost.

Eurokosik.cz nabízí kompletní řešení pro dětské a studentské pokoje. V nabídce naleznete povlečení, pěnové stavebnice, regály, postele, boxy na hračky, lampičky, hračky a mnoho dalšího. Nemusíte tak bloudit od obchodu k obchodu, od e-shopu k e-shopu. Pokud chcete vybavit dětský pokojíček pro vaši milovanou ratolest, naleznete zde na jednom místě všechno pohromadě. Vybírat můžete pro kluky i pro holky v různých barvách a designu.

A nejen to! Do 28. února navíc můžete s e-shopem Eurokosik.cz i vyhrát!

Podívejte se, o co soutěžíme:

Tento 14 dílný set je půvabným a praktickým dárkem pro vaše miminko. Obsahuje mj. přikrývku, povlak na polštář, prostěradlo, záclonky a mnoho dalšího. Veškeré detaily naleznete přímo na webu zde. Věřím, že budete stejně okouzleni jako my, a navíc ušetříte čas sháněním jednotlivých samostatných dílů. Nezanedbatelnou výhodou je i celistvý vkusný design, který umí navodit příjemnou útulnou atmosféru v dětském pokojíčku.

2. cena – Dětský němý sluha Brontosaurus v hodnotě 1274 Kč

Všechny děti si rády hrají, s uklízením už je to horší. Malým neposluchům, ale i těm ostatním, které baví uklízení s fantazií, může tyto chvíle zpříjemnit němý sluha s motivem oblíbeného dinosaura. Němý sluha má odkládací rameno, jednoduchý věšák a plastovou vaničku na drobnosti. Podívejte se na více informací zde.

.

Nepostradatelným pomocníkem v dětském pokojíčku je vždy box na hračky. Však těch hraček dneska děti mají! A všechny je potřeba někam uklidit. Jednou z možností je využít veselého boxu s motivem, jaký si sami z nabídky vyberete. Více informací zde.

.

Líbí se vám ceny?

Pojďte zkusit štěstí:

Pošlete nám správné odpovědi na soutěžní otázky nejpozději do 28. února 2013 do půlnoci na e-mail admin@superrodina.cz. Po skončení soutěže proběhne losování. Vyhrávají tři náhodně vybrané e-mailové adresy. Držíme palce!

Soutěžní otázky

1. Kde je možné navštívit kamenné obchody eurokosik.cz?

2. Při jak vysokém nákupu si e-shop eurokosik.cz neúčtuje dopravné?

Všechny odpovědi naleznete snadno na e-shopu eurokosik.cz.

Sledujte aktualizace a veřejné vyhlášení vítězů na Facebooku.

Pravidla soutěže:

Účastí v soutěži dáváte souhlas po dobu soutěže, nejpozději do 5. března 2013 k archivaci vaší emailové adresy. Po skončení soutěže se emaily mažou. Nebudou dále nikomu zprostředkovávány. Pro losování výherce postačí pouze e-mailová adresa; na e-mailové adresy výherců budou zaslány informace o dalším postupu. Výhry zajišťuje Milena Jurášková (IĆ: 68768842). Redakce si opravňuje změnit pořadí či diskvalifikovat soutěžícího v případě podezření z podvodu, manipulace s hlasy či fiktivních emailových adres. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Účastí v soutěži souhlasíte s těmito podmínkami. Hodně štěstí!

Nejnovější příspěvky na webu:

S audioknihou na výletě

S audioknihou na výletě

29. Červenec 2016

Měli jste jako děti rádi, když vám někdo četl? Nechte si příběhy šeptat do ouška i v dospělosti a třeba rovnou na výletě. OneHotBook vám navíc v létě zpestří poslech veselou soutěží, v níž vyhrává úplně každý.Audiokniha na výletě je letní soutěž, která vám zaručeně zvedne náladu. Vezměte s sebou na prázdniny audioknihu z vydavatelství OneHotBook a pořádně ji na výletech vyfotografujte. Kde budete na dovolené poslouchat? Audiokniha se může vyhřívat na kapotě auta, lebedit si v mechu a kapradí či cestovat vlakem, lodí, lanovkou. Je jedno, kam audioknihu vezměte a kde ji budete poslouchat, OneHotBook chce vidět, co s vámi zažila.Proč byste s sebou na výlet

Jiří Lábus, Bára Hrzánová, Jan Potměšil a Marka Míková se sešli v nahrávacím studiu, aby načetli pohádky pro děti v rámci projektu Loutky v nemocnici.

Jiří Lábus, Bára Hrzánová, Jan Potměšil a Marka Míková se sešli v nahrávacím studiu, aby načetli pohádky pro děti v rámci projektu Loutky v nemocnici.

27. Červenec 2016

Jiří Lábus, Bára Hrzánová, Jan Potměšil a Marka Míková se sešli v nahrávacím studiu, aby načetli pohádky pro děti v rámci projektu Loutky v nemocnici. Po albu písniček Dobrá medicína nyní přinášejí Loutky v nemocnici čtyři namluvené pohádky, které budou dělat především radost nemocným dětem. Herci a muzikanti budou album Pohádková medicínarozdávat dětem zdarma při svých návštěvách v nemocnicích. CD navíc v obalu obsahuje pexeso. Pohádková medicína obsahuje 4 příběhy, které hrají herci a muzikanti dětem v nemocnicích a to jak v hernách, na nemocničních odděleních, tak i u samotného lůžka dětských pacientů. První z nich s názvem Lenochodi, podle příběhu Anne-Catrine De Boel, namluvil Jiří Lábus. dobrodružství Myši patří do nebe

Soutěže a soutěž

Komentáře nejsou povoleny.