Soutěžíme o produkty do dětského pokojíku za více jak 9 000 Kč!

Leden 31, 2013 in Soutěž

Share
Tato soutěž je již uzavřena

Eurokosik.cz vyhlašuje na webu Superrodina.cz soutěž pro všechny, kteří chtějí svým dětem udělat radost.

Eurokosik.cz nabízí kompletní řešení pro dětské a studentské pokoje. V nabídce naleznete povlečení, pěnové stavebnice, regály, postele, boxy na hračky, lampičky, hračky a mnoho dalšího. Nemusíte tak bloudit od obchodu k obchodu, od e-shopu k e-shopu. Pokud chcete vybavit dětský pokojíček pro vaši milovanou ratolest, naleznete zde na jednom místě všechno pohromadě. Vybírat můžete pro kluky i pro holky v různých barvách a designu.

A nejen to! Do 28. února navíc můžete s e-shopem Eurokosik.cz i vyhrát!

Podívejte se, o co soutěžíme:

Tento 14 dílný set je půvabným a praktickým dárkem pro vaše miminko. Obsahuje mj. přikrývku, povlak na polštář, prostěradlo, záclonky a mnoho dalšího. Veškeré detaily naleznete přímo na webu zde. Věřím, že budete stejně okouzleni jako my, a navíc ušetříte čas sháněním jednotlivých samostatných dílů. Nezanedbatelnou výhodou je i celistvý vkusný design, který umí navodit příjemnou útulnou atmosféru v dětském pokojíčku.

2. cena – Dětský němý sluha Brontosaurus v hodnotě 1274 Kč

Všechny děti si rády hrají, s uklízením už je to horší. Malým neposluchům, ale i těm ostatním, které baví uklízení s fantazií, může tyto chvíle zpříjemnit němý sluha s motivem oblíbeného dinosaura. Němý sluha má odkládací rameno, jednoduchý věšák a plastovou vaničku na drobnosti. Podívejte se na více informací zde.

.

Nepostradatelným pomocníkem v dětském pokojíčku je vždy box na hračky. Však těch hraček dneska děti mají! A všechny je potřeba někam uklidit. Jednou z možností je využít veselého boxu s motivem, jaký si sami z nabídky vyberete. Více informací zde.

.

Líbí se vám ceny?

Pojďte zkusit štěstí:

Pošlete nám správné odpovědi na soutěžní otázky nejpozději do 28. února 2013 do půlnoci na e-mail admin@superrodina.cz. Po skončení soutěže proběhne losování. Vyhrávají tři náhodně vybrané e-mailové adresy. Držíme palce!

Soutěžní otázky

1. Kde je možné navštívit kamenné obchody eurokosik.cz?

2. Při jak vysokém nákupu si e-shop eurokosik.cz neúčtuje dopravné?

Všechny odpovědi naleznete snadno na e-shopu eurokosik.cz.

Sledujte aktualizace a veřejné vyhlášení vítězů na Facebooku.

Pravidla soutěže:

Účastí v soutěži dáváte souhlas po dobu soutěže, nejpozději do 5. března 2013 k archivaci vaší emailové adresy. Po skončení soutěže se emaily mažou. Nebudou dále nikomu zprostředkovávány. Pro losování výherce postačí pouze e-mailová adresa; na e-mailové adresy výherců budou zaslány informace o dalším postupu. Výhry zajišťuje Milena Jurášková (IĆ: 68768842). Redakce si opravňuje změnit pořadí či diskvalifikovat soutěžícího v případě podezření z podvodu, manipulace s hlasy či fiktivních emailových adres. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Účastí v soutěži souhlasíte s těmito podmínkami. Hodně štěstí!

Nejnovější příspěvky na webu:

Najít tu svou lásku

Najít tu svou lásku

13. Červen 2016

Dovolená se sestrou, která se zvrhla v honbu za ztracenou zamilovanou příbuznou, ale také možná za vlastním štěstím. Vítejte ve světě Alexandry Potter.   Britskou vypravěčku spletitých romantických příběhů, spisovatelku Alexandru Potter, rozhodně netřeba představovat. České čtenářky se již dávno zamilovaly do jejích svéhlavých a zarputilých hrdinek, které si vždycky jsou za svým cílem. Knihy Alexandry Potter jsou pro čtenářky ujištěním, že svět je  ještě v pořádku a lásku potkat lze, v nejrůznějších podobách. Ruby, mladá spisovatelka, v lásku přestala věřit, když ji zradil snoubenec. Na radu své agentky se vydává do Indie, aby zde strávila příjemný týden se sestrou Amy. Jaké je Rubyino překvapení, když se

Vysoce nebezpečná hra

Vysoce nebezpečná hra

20. Květen 2016

Snaha o oživení a prohloubení manželství trvajícího dvě desítky let se vůbec nemusí vyplatit. Hlavní hrdina románu Manželský sex tvrdě narazí, aby pochopil, kam se svět točí.David pracuje jako rozvodový právník, Blair učí literaturu na univerzitě. David a Blair jsou manželé, už více než dvacet let jsou spolu šťastní a vedou bohatý společenský i sexuální život. Jak to dokázali? Našli totiž dokonalý recept, jak se vyhnout nevěře. Objeví-li se kdokoliv, kdo by se Davidovi nebo Blair líbil, přizvou jej do svého manželského lože. Prozatím to fungovalo skvěle, než se objevila Jean. Krásná a sebevědomá fotografka se Davidovy nabídky nejen nezalekla, ale


Soutěže a soutěž

Komentáře nejsou povoleny.