Soutěžíme o produkty do dětského pokojíku za více jak 9 000 Kč!

Leden 31, 2013 in Soutěž

Share
Tato soutěž je již uzavřena

Eurokosik.cz vyhlašuje na webu Superrodina.cz soutěž pro všechny, kteří chtějí svým dětem udělat radost.

Eurokosik.cz nabízí kompletní řešení pro dětské a studentské pokoje. V nabídce naleznete povlečení, pěnové stavebnice, regály, postele, boxy na hračky, lampičky, hračky a mnoho dalšího. Nemusíte tak bloudit od obchodu k obchodu, od e-shopu k e-shopu. Pokud chcete vybavit dětský pokojíček pro vaši milovanou ratolest, naleznete zde na jednom místě všechno pohromadě. Vybírat můžete pro kluky i pro holky v různých barvách a designu.

A nejen to! Do 28. února navíc můžete s e-shopem Eurokosik.cz i vyhrát!

Podívejte se, o co soutěžíme:

Tento 14 dílný set je půvabným a praktickým dárkem pro vaše miminko. Obsahuje mj. přikrývku, povlak na polštář, prostěradlo, záclonky a mnoho dalšího. Veškeré detaily naleznete přímo na webu zde. Věřím, že budete stejně okouzleni jako my, a navíc ušetříte čas sháněním jednotlivých samostatných dílů. Nezanedbatelnou výhodou je i celistvý vkusný design, který umí navodit příjemnou útulnou atmosféru v dětském pokojíčku.

2. cena – Dětský němý sluha Brontosaurus v hodnotě 1274 Kč

Všechny děti si rády hrají, s uklízením už je to horší. Malým neposluchům, ale i těm ostatním, které baví uklízení s fantazií, může tyto chvíle zpříjemnit němý sluha s motivem oblíbeného dinosaura. Němý sluha má odkládací rameno, jednoduchý věšák a plastovou vaničku na drobnosti. Podívejte se na více informací zde.

.

Nepostradatelným pomocníkem v dětském pokojíčku je vždy box na hračky. Však těch hraček dneska děti mají! A všechny je potřeba někam uklidit. Jednou z možností je využít veselého boxu s motivem, jaký si sami z nabídky vyberete. Více informací zde.

.

Líbí se vám ceny?

Pojďte zkusit štěstí:

Pošlete nám správné odpovědi na soutěžní otázky nejpozději do 28. února 2013 do půlnoci na e-mail admin@superrodina.cz. Po skončení soutěže proběhne losování. Vyhrávají tři náhodně vybrané e-mailové adresy. Držíme palce!

Soutěžní otázky

1. Kde je možné navštívit kamenné obchody eurokosik.cz?

2. Při jak vysokém nákupu si e-shop eurokosik.cz neúčtuje dopravné?

Všechny odpovědi naleznete snadno na e-shopu eurokosik.cz.

Sledujte aktualizace a veřejné vyhlášení vítězů na Facebooku.

Pravidla soutěže:

Účastí v soutěži dáváte souhlas po dobu soutěže, nejpozději do 5. března 2013 k archivaci vaší emailové adresy. Po skončení soutěže se emaily mažou. Nebudou dále nikomu zprostředkovávány. Pro losování výherce postačí pouze e-mailová adresa; na e-mailové adresy výherců budou zaslány informace o dalším postupu. Výhry zajišťuje Milena Jurášková (IĆ: 68768842). Redakce si opravňuje změnit pořadí či diskvalifikovat soutěžícího v případě podezření z podvodu, manipulace s hlasy či fiktivních emailových adres. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Účastí v soutěži souhlasíte s těmito podmínkami. Hodně štěstí!

Nejnovější příspěvky na webu:

Knižní novinka: Strhující thriller UltiMatum Nejlepší krimi roku podle Akademie švédských autorů detektivek

Knižní novinka: Strhující thriller UltiMatum Nejlepší krimi roku podle Akademie švédských autorů detektivek

30. Srpen 2016

UltiMatum je adrenalinem, překvapivými zvraty, ale i nadsázkou a humorem nabitý thriller z krutého, nemilosrdného světa, kde v boji o moc neplatí žádná pravidla. Stejně jako MemoRandom, první román Anderse de la Motte z tohoto prostředí, zaujal čtenáře po celém světě – vychází v jednadvaceti zemích. Nemenší úspěch knížka sklidila u kritiků, Akademie švédských spisovatelů krimi UltiMatum vyhlásila nejlepší detektivkou roku. V českém překladu vydává Knižní klub, stejně jako předchozí úspěšné tituly MemoRandom, Game, Buzz a Bubble. Z jezera Mälaren poblíž školicího centra švédské vládnoucí strany bylo vyloveno lidské tělo, dokonale naporcované a už částečně rozložené. Případ přistane na stole kriminální inspektorky

Aby v kuchyni vládla dobrá sezóna

Aby v kuchyni vládla dobrá sezóna

30. Srpen 2016

Zastavme se na chvíli v této uspěchané době. Posaďme se na židli v srdci domova. Které je to místo? Možná dnes už to nevnímáme tak intenzivně, ale dříve a jako bych právě teď slyšela slova své maminky, to byla bezpochyby kuchyň. I v jejich jinak velmi prostorném světlém bytě zaujímala kuchyň dominantní pozici. Dnes a zejména ti, co musí žít vměstnáni v malých panelákových bytech, kuchyň jakoby ztratila své kouzlo. Stala se pouhou místností, zaplněnou spotřebiči a nádobím, kde připravíme jídlo a honem z ní pryč. Ale i tyto malé prostory můžeme zpestřit něčím osobitým, zútulnit je a dát jim punc jedinečnosti. Začít kuchyní je dobrým

Soutěže a soutěž

Komentáře nejsou povoleny.