Soutěžíme o produkty do dětského pokojíku za více jak 9 000 Kč!

Leden 31, 2013 in Soutěž

Share
Tato soutěž je již uzavřena

Eurokosik.cz vyhlašuje na webu Superrodina.cz soutěž pro všechny, kteří chtějí svým dětem udělat radost.

Eurokosik.cz nabízí kompletní řešení pro dětské a studentské pokoje. V nabídce naleznete povlečení, pěnové stavebnice, regály, postele, boxy na hračky, lampičky, hračky a mnoho dalšího. Nemusíte tak bloudit od obchodu k obchodu, od e-shopu k e-shopu. Pokud chcete vybavit dětský pokojíček pro vaši milovanou ratolest, naleznete zde na jednom místě všechno pohromadě. Vybírat můžete pro kluky i pro holky v různých barvách a designu.

A nejen to! Do 28. února navíc můžete s e-shopem Eurokosik.cz i vyhrát!

Podívejte se, o co soutěžíme:

Tento 14 dílný set je půvabným a praktickým dárkem pro vaše miminko. Obsahuje mj. přikrývku, povlak na polštář, prostěradlo, záclonky a mnoho dalšího. Veškeré detaily naleznete přímo na webu zde. Věřím, že budete stejně okouzleni jako my, a navíc ušetříte čas sháněním jednotlivých samostatných dílů. Nezanedbatelnou výhodou je i celistvý vkusný design, který umí navodit příjemnou útulnou atmosféru v dětském pokojíčku.

2. cena – Dětský němý sluha Brontosaurus v hodnotě 1274 Kč

Všechny děti si rády hrají, s uklízením už je to horší. Malým neposluchům, ale i těm ostatním, které baví uklízení s fantazií, může tyto chvíle zpříjemnit němý sluha s motivem oblíbeného dinosaura. Němý sluha má odkládací rameno, jednoduchý věšák a plastovou vaničku na drobnosti. Podívejte se na více informací zde.

.

Nepostradatelným pomocníkem v dětském pokojíčku je vždy box na hračky. Však těch hraček dneska děti mají! A všechny je potřeba někam uklidit. Jednou z možností je využít veselého boxu s motivem, jaký si sami z nabídky vyberete. Více informací zde.

.

Líbí se vám ceny?

Pojďte zkusit štěstí:

Pošlete nám správné odpovědi na soutěžní otázky nejpozději do 28. února 2013 do půlnoci na e-mail admin@superrodina.cz. Po skončení soutěže proběhne losování. Vyhrávají tři náhodně vybrané e-mailové adresy. Držíme palce!

Soutěžní otázky

1. Kde je možné navštívit kamenné obchody eurokosik.cz?

2. Při jak vysokém nákupu si e-shop eurokosik.cz neúčtuje dopravné?

Všechny odpovědi naleznete snadno na e-shopu eurokosik.cz.

Sledujte aktualizace a veřejné vyhlášení vítězů na Facebooku.

Pravidla soutěže:

Účastí v soutěži dáváte souhlas po dobu soutěže, nejpozději do 5. března 2013 k archivaci vaší emailové adresy. Po skončení soutěže se emaily mažou. Nebudou dále nikomu zprostředkovávány. Pro losování výherce postačí pouze e-mailová adresa; na e-mailové adresy výherců budou zaslány informace o dalším postupu. Výhry zajišťuje Milena Jurášková (IĆ: 68768842). Redakce si opravňuje změnit pořadí či diskvalifikovat soutěžícího v případě podezření z podvodu, manipulace s hlasy či fiktivních emailových adres. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Účastí v soutěži souhlasíte s těmito podmínkami. Hodně štěstí!

Nejnovější příspěvky na webu:

Tolik nemocných dětí ve světě plném léčiv?

Tolik nemocných dětí ve světě plném léčiv?

25. Září 2016

Do ordinace přicházejí rodiče s dětmi, které jsou různě nemocné. Bohužel často se setkáváme s přístupem, kdy lékař řeší léčbu lokálního problému podle své specializace, a nedopátrává se po příčinách. Např. na kožní ekzém předepíše recept s mastí, kortikoidy, léky na zmírnění svědivosti apod. Řeší se důsledek. Co ale vskutku způsobilo tento ekzém? Někdy jsou provedeny alergologické testy na nejčastější alergeny, ne však vždy se zjišťují příčiny každé "vyrážky" a nelze také běžnými testy dopátrat se po skutečném alergenu. Často stačí změna jídelníčku, tvrdí autorka knihy Léčby zemí, a žádné z podaných léčiv by nebylo zapotřebí. Nejenže se tímto lékem nevyřešil původní problém, navíc mohou vzniknout

VČD hledá rekvizity z 60. let minulého století

VČD hledá rekvizity z 60. let minulého století

25. Září 2016

V současné době zahajujeme přípravy další premiéry stávající sezóny, kterou bude 3. prosince inscenace podle slavného Formanova filmu Hoří, má panenko!, líčící peripetie nepovedeného hasičského bálu.„Protože je děj hry zasazen do šedesátých let minulého století, prosíme naše předplatitele i ostatní diváky o darování, eventuálně zapůjčení či odprodání různých artefaktů z té doby - můžou to být i předměty denní potřeby, obrázky, plakáty, noviny, šatstvo... Uniformy dobrovolných hasičů, jakožto i požárnické sekyrky a podobné nástroje jsou vítány,“ uvádí dramaturgyně Jana Uherová.V případě zájmu a ochoty nám pomoci, prosíme, ozvěte se do rekvizitárny (tel. č. 466 616 426  nebo e-mail rekvizity@vcd.cz) či na vrátnici divadla (tel. č. 466 616 411).

Soutěže a soutěž

Komentáře nejsou povoleny.