Soutěžíme o produkty do dětského pokojíku za více jak 9 000 Kč!

Leden 31, 2013 in Soutěž

Share
Tato soutěž je již uzavřena

Eurokosik.cz vyhlašuje na webu Superrodina.cz soutěž pro všechny, kteří chtějí svým dětem udělat radost.

Eurokosik.cz nabízí kompletní řešení pro dětské a studentské pokoje. V nabídce naleznete povlečení, pěnové stavebnice, regály, postele, boxy na hračky, lampičky, hračky a mnoho dalšího. Nemusíte tak bloudit od obchodu k obchodu, od e-shopu k e-shopu. Pokud chcete vybavit dětský pokojíček pro vaši milovanou ratolest, naleznete zde na jednom místě všechno pohromadě. Vybírat můžete pro kluky i pro holky v různých barvách a designu.

A nejen to! Do 28. února navíc můžete s e-shopem Eurokosik.cz i vyhrát!

Podívejte se, o co soutěžíme:

Tento 14 dílný set je půvabným a praktickým dárkem pro vaše miminko. Obsahuje mj. přikrývku, povlak na polštář, prostěradlo, záclonky a mnoho dalšího. Veškeré detaily naleznete přímo na webu zde. Věřím, že budete stejně okouzleni jako my, a navíc ušetříte čas sháněním jednotlivých samostatných dílů. Nezanedbatelnou výhodou je i celistvý vkusný design, který umí navodit příjemnou útulnou atmosféru v dětském pokojíčku.

2. cena – Dětský němý sluha Brontosaurus v hodnotě 1274 Kč

Všechny děti si rády hrají, s uklízením už je to horší. Malým neposluchům, ale i těm ostatním, které baví uklízení s fantazií, může tyto chvíle zpříjemnit němý sluha s motivem oblíbeného dinosaura. Němý sluha má odkládací rameno, jednoduchý věšák a plastovou vaničku na drobnosti. Podívejte se na více informací zde.

.

Nepostradatelným pomocníkem v dětském pokojíčku je vždy box na hračky. Však těch hraček dneska děti mají! A všechny je potřeba někam uklidit. Jednou z možností je využít veselého boxu s motivem, jaký si sami z nabídky vyberete. Více informací zde.

.

Líbí se vám ceny?

Pojďte zkusit štěstí:

Pošlete nám správné odpovědi na soutěžní otázky nejpozději do 28. února 2013 do půlnoci na e-mail admin@superrodina.cz. Po skončení soutěže proběhne losování. Vyhrávají tři náhodně vybrané e-mailové adresy. Držíme palce!

Soutěžní otázky

1. Kde je možné navštívit kamenné obchody eurokosik.cz?

2. Při jak vysokém nákupu si e-shop eurokosik.cz neúčtuje dopravné?

Všechny odpovědi naleznete snadno na e-shopu eurokosik.cz.

Sledujte aktualizace a veřejné vyhlášení vítězů na Facebooku.

Pravidla soutěže:

Účastí v soutěži dáváte souhlas po dobu soutěže, nejpozději do 5. března 2013 k archivaci vaší emailové adresy. Po skončení soutěže se emaily mažou. Nebudou dále nikomu zprostředkovávány. Pro losování výherce postačí pouze e-mailová adresa; na e-mailové adresy výherců budou zaslány informace o dalším postupu. Výhry zajišťuje Milena Jurášková (IĆ: 68768842). Redakce si opravňuje změnit pořadí či diskvalifikovat soutěžícího v případě podezření z podvodu, manipulace s hlasy či fiktivních emailových adres. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Účastí v soutěži souhlasíte s těmito podmínkami. Hodně štěstí!

Nejnovější příspěvky na webu:

Právě vychází Sonáta pro Miriam, nominovaná na prestižní International Dublin Literary Award

Právě vychází Sonáta pro Miriam, nominovaná na prestižní International Dublin Literary Award

27. Říjen 2016

SONÁTA PRO MIRIAM začíná ve chvíli, kdy Adam, klasicky vzdělaný hudebník na Novém Zélandě, navštíví expozici z druhé světové války. V části galerie věnované vyhla­zení objeví prosbu starší dámy o poskytnutí jakýchkoliv informací o muži jménem Adam Lipsi. To bývalo i jeho jméno. Vzkaz připojený k fotografii je ve své jednoduchosti výmluvný: „Bratra Adama jsem naposledy spatřila v listopadu roku 1939. Slyšela jsem, že s dobrým přítelem uprchl do Litvy. Naposledy se nám ozval asi o rok později. Adam byl nada­ným houslistou a měl před sebou slibnou mezinárodní kari­éru. Nikdy jsem ho nepře­stala hledat.“ Adam se rozhodne vydat za ženou, která by mohla být

Matka vzala roha, osudy rodiny, poznamenané komunistickým režimem

Matka vzala roha, osudy rodiny, poznamenané komunistickým režimem

27. Říjen 2016

Život se s rodinou spisovatele Edgara Dutky nemazlil. V roce 1947 byla Dutkova matka zatčena a v následujícím roce odsouzena na šest let do komunistického vězení za převaděčství, odkud uprchla a emigrovala do Austrálie. Se synem, který prožil dětství v dětském domově a u pěstounů, se setkala až po dvaceti letech v roce 1968, a s dcerou dokonce až po čtyřiceti. Matčin útěk z vězení a ze země líčí úvodní a nejrozsáhlejší próza nové knihy Edgara Dutky MATKA VZALA ROHA. Nositel Státní ceny za literaturu v ní volně navazuje na dílo U útulku 5, nominovaného na cenu Magnesia Litera.Matčino vězení jsem si jako chlapec představoval jako

Soutěže a soutěž

Komentáře nejsou povoleny.