Share

Na jaře 2011 vyhledala moji pomoc tehdy 52-letá žena. Trpěla silným a neustálým krvácením, které bylo již dvakrát zakončeno kyretáží. Její gynekolog navrhoval hysterektomii, což se jí ani trochu nezamlouvalo. Jeho slova „na co ten vak na děti potřebujete?“ jí zněla v uších dlouho po opuštění jeho ordinace. Uvědomila si, že tudy pro ni cesta nevede a začala hledat pomoc jinde. Na štěstí pro ni se obrátila na homeopatii, potažmo na mne.

Díky vydatnému a dlouhotrvajícímu krvácení byla silně chudokrevná, vyčerpaná, bez energie. Dříve velice činorodá, sportující žena, měla dnes problém vyjít schody do prvního patra. Měla pocit, že své slabé nohy nezvedne, chyběl jí kyslík, zadýchávala se.

A že to je žena velmi vzdělaná,  pracující ve zdravotnictví,  uvědomovala si, že operace nemusí vždy způsobit jen změnu k lepšímu, že to je velký zásah do organismu. Dobře věděla o komplikacích, které mohou nastat. Proto se také rozhodla se jen tak nevzdat a „bojovat“ za svoji dělohu.

Na první pohled to je drobná žena, štíhlé sportovní postavy, velice chytrá a inteligentní, pracovitá, se silnou vůlí. Má manžela, 3 syny, náročnou práci a vše zvládá na výbornou. V práci je velice pečlivá a precizní, vše chce mít na 100%. K tomu ji vychoval její přísný otec, který vždy vyžadoval poslušnost a plnění povinností.

Dále do její celkové anamnézy patří celiakie, která se u ní objevila, když po deseti letech na mateřské dovolené nastoupila do náročné práce. Tenkrát se bouřlivě osypala po celém těle od hlavy až k patě. Krupičková vyrážka se slévala v celé plochy, tekla z toho světle žlutá tekutina, tvořily se lámavé krusty, svědilo to, bolelo to. Ekzém si vyléčila sama očistnými kůrami, bylinkami a změnou stravy. Od té doby je na bezlepkové dietě.

K dalším obtížím patří hyperfunkční zvětšená štítná žláza, se kterou se léčí od dětství a na kterou posledních několik let musí brát Eutirox.

V 15-ti letech prožila klinickou smrt, při ambulantní operaci krčních mandlí. Od té doby se často sama sebe ptá, zda jde správným směrem, aby život prožila co nelépe. Je evidentní, že tato žena vždy hledá smysl svého konání, nespokojí se s rychlou odpovědí a její silná vůle ji pomáhá dokončit věci, které si předsevzala.

Poslední dobou na ni často padne silná únava a přechod do únavy je velice rychlý. Stejně rychle se jí už od mládí spouští krev z nosu.

K životu bytostně potřebuje pohyb. Ráda a rychle chodí, jezdí na lyžích a bruslích, cvičí jogu.

Asi každý homeopat, když si dá dohromady silnou anemii a s ní spojenou slabost, vytrvalé krvácení a neústupnou pacientčinu vůli, hned ví, že lékem je Ferrum metalicum. A nemýlí se. Lék byl podán nejprve  v potenci 30 C, několikrát opakován, po devíti měsících byla potence zvýšena na 200 C.

Bylo krásné pozorovat, jak už na první kontrole po měsíci pacientka očividně pookřála. Navrátila se jí energie i barva do tváří (když přišla poprvé, byla bílá jako stěna).

homeopatie Petra Cihlářová

Zdroj: homeopatie Ing. Petra Cihlářová

Dnes je to již dva roky od zahájení homeopatické léčby. Pacientka je plná energie, opět sportuje, k dalšímu krvácení nedošlo, děloha zůstala na svém místě, krevní obraz je zcela normální, po anemii ani stopy…

A tak díky malým bílým cukrovým kuličkám, nesoucím v sobě informace ze železa, si tato žena ušetřila spoustu trápení a bolesti spojené s operací, rekonvalescencí, násilným přechodem. Zbavila se roky trvající chudokrevnosti a únavy a plná energie a elánu se opět může radovat ze života a ze všeho, co jí přináší.

Další krásný případ zázraku minimální dávky, který jsem měla tu čest sledovat na vlastní oči.

Takže, milé dámy, až vás bude váš gynekolog strašit operací, nedejte se vyplašit. V klidu si najděte dobrého homeopata a poraďte se nejdříve s ním. Ušetříte si spoustu bolesti a trápení a opět rozkvetete plné energie a svěžesti.

Krásné dny vám přeje 🙂

Petra Cihlářová

Nejnovější příspěvky na webu:

Život je právo, ne povinnost

Život je právo, ne povinnost

13. Únor 2018

První premiérou v roce 2018 v Městském divadle Mladá Boleslav bude inscenace Teď mě zabij, současného kanadského dramatika Brada Frasera. Režie se ujal umělecký šéf Petr Mikeska. Hra je příběhem otevírajícím téma sexuality hendikepovaných a nabízí citlivý pohled do intimního života lidí s postižením. Dalším silným tématem hry je eutanazie. Premiéra se uskuteční 23. 2. 2018 od 19:00 na Velké scéně. Hra Teď mě zabij je příběhem jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy všech členů a jejich přátel. Nehody se totiž stávají a musíme jim čelit, ať chceme nebo ne. To důležité je ale

Ztratila všechno, našla mnohem víc

Ztratila všechno, našla mnohem víc

26. Leden 2018

Místo svatby smuteční obřad. Aimee se měla vdávat a teď kráčí za rakví svého snoubence. Ale co se vlastně stalo a proč musela přijít o Všechno, co máme? Aimee poznala Jamese, když byli oba malé děti. Jejich mnohaleté přátelství postupně přerostlo v hlubokou životní lásku. Touha a náklonnost logicky vykrystalizovala v žádost o ruku a zasnoubení. Jenže James dva měsíce před svatbou zmizel kdesi v Mexiku, a pak jeho bratr Thomas pouze vyzvedl mrtvé tělo. Aimee tedy nakonec ve svůj plánovaný svatební den oplakává milovaného muže na jeho pohřbu. Plna zoufalství utíká před zármutkem, toužící zavřít se v tichu a klidu, pryč od všech blízkých.


foto legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz