Share

Na jaře 2011 vyhledala moji pomoc tehdy 52-letá žena. Trpěla silným a neustálým krvácením, které bylo již dvakrát zakončeno kyretáží. Její gynekolog navrhoval hysterektomii, což se jí ani trochu nezamlouvalo. Jeho slova „na co ten vak na děti potřebujete?“ jí zněla v uších dlouho po opuštění jeho ordinace. Uvědomila si, že tudy pro ni cesta nevede a začala hledat pomoc jinde. Na štěstí pro ni se obrátila na homeopatii, potažmo na mne.

Díky vydatnému a dlouhotrvajícímu krvácení byla silně chudokrevná, vyčerpaná, bez energie. Dříve velice činorodá, sportující žena, měla dnes problém vyjít schody do prvního patra. Měla pocit, že své slabé nohy nezvedne, chyběl jí kyslík, zadýchávala se.

A že to je žena velmi vzdělaná,  pracující ve zdravotnictví,  uvědomovala si, že operace nemusí vždy způsobit jen změnu k lepšímu, že to je velký zásah do organismu. Dobře věděla o komplikacích, které mohou nastat. Proto se také rozhodla se jen tak nevzdat a „bojovat“ za svoji dělohu.

Na první pohled to je drobná žena, štíhlé sportovní postavy, velice chytrá a inteligentní, pracovitá, se silnou vůlí. Má manžela, 3 syny, náročnou práci a vše zvládá na výbornou. V práci je velice pečlivá a precizní, vše chce mít na 100%. K tomu ji vychoval její přísný otec, který vždy vyžadoval poslušnost a plnění povinností.

Dále do její celkové anamnézy patří celiakie, která se u ní objevila, když po deseti letech na mateřské dovolené nastoupila do náročné práce. Tenkrát se bouřlivě osypala po celém těle od hlavy až k patě. Krupičková vyrážka se slévala v celé plochy, tekla z toho světle žlutá tekutina, tvořily se lámavé krusty, svědilo to, bolelo to. Ekzém si vyléčila sama očistnými kůrami, bylinkami a změnou stravy. Od té doby je na bezlepkové dietě.

K dalším obtížím patří hyperfunkční zvětšená štítná žláza, se kterou se léčí od dětství a na kterou posledních několik let musí brát Eutirox.

V 15-ti letech prožila klinickou smrt, při ambulantní operaci krčních mandlí. Od té doby se často sama sebe ptá, zda jde správným směrem, aby život prožila co nelépe. Je evidentní, že tato žena vždy hledá smysl svého konání, nespokojí se s rychlou odpovědí a její silná vůle ji pomáhá dokončit věci, které si předsevzala.

Poslední dobou na ni často padne silná únava a přechod do únavy je velice rychlý. Stejně rychle se jí už od mládí spouští krev z nosu.

K životu bytostně potřebuje pohyb. Ráda a rychle chodí, jezdí na lyžích a bruslích, cvičí jogu.

Asi každý homeopat, když si dá dohromady silnou anemii a s ní spojenou slabost, vytrvalé krvácení a neústupnou pacientčinu vůli, hned ví, že lékem je Ferrum metalicum. A nemýlí se. Lék byl podán nejprve  v potenci 30 C, několikrát opakován, po devíti měsících byla potence zvýšena na 200 C.

Bylo krásné pozorovat, jak už na první kontrole po měsíci pacientka očividně pookřála. Navrátila se jí energie i barva do tváří (když přišla poprvé, byla bílá jako stěna).

homeopatie Petra Cihlářová

Zdroj: homeopatie Ing. Petra Cihlářová

Dnes je to již dva roky od zahájení homeopatické léčby. Pacientka je plná energie, opět sportuje, k dalšímu krvácení nedošlo, děloha zůstala na svém místě, krevní obraz je zcela normální, po anemii ani stopy…

A tak díky malým bílým cukrovým kuličkám, nesoucím v sobě informace ze železa, si tato žena ušetřila spoustu trápení a bolesti spojené s operací, rekonvalescencí, násilným přechodem. Zbavila se roky trvající chudokrevnosti a únavy a plná energie a elánu se opět může radovat ze života a ze všeho, co jí přináší.

Další krásný případ zázraku minimální dávky, který jsem měla tu čest sledovat na vlastní oči.

Takže, milé dámy, až vás bude váš gynekolog strašit operací, nedejte se vyplašit. V klidu si najděte dobrého homeopata a poraďte se nejdříve s ním. Ušetříte si spoustu bolesti a trápení a opět rozkvetete plné energie a svěžesti.

Krásné dny vám přeje 🙂

Petra Cihlářová

Nejnovější příspěvky na webu:

Myšlenky moudrosti od Louise L. Hay mají dlouhou tradici

Myšlenky moudrosti od Louise L. Hay mají dlouhou tradici

23. Červenec 2017

Knihy a inspirační karty Louise L. Hay patří už ke kultovním dílům. Tenhle malý balíček akorát tak do dlaně je rozkošným dárečkem jako bonbonek pro duši. Život v radosti je tím v moudrosti. Nebo je to naopak? S touhle slovní hříčkou si můžete hrát libovolně dlouho, stejně dlouho, jako si můžete probírat myšlenky těmito kartičkami od Louise L. Hay. Jsou roztomilé díky obrázkům Lucie Ernestové. A roztomilé pro každodenní výklad, když si potřebujete prostě „dát kafe“ pro duši. Nebo hladivé mléko s medem, kvalitní čaj?  Jak chcete, co máte rádi… „S radostí se každý den učím něco nového. Nemohu za druhé převzít jejich lekce. Každý den

Pravda skrytá v kopretině

Pravda skrytá v kopretině

12. Červenec 2017

Doktor Hamish Wolfe zabil čtyři ženy, snad protože byly při těle. Nebo možná nezabil, ale každopádně je za to odsouzen. Dokáže přesvědčit Maggie, známou obhájkyni ztracených případů, o své nevině? Britská autorka Sharon J. Bolton opět rozehrává nebezpečnou hru na pravdu a lež. Hamish Wolfe byl usvědčen a odsouzen za vraždu několika žen, tělo jedné se prozatím nenašlo. Jeho matka a podpůrná skupina, která kolem ní vznikla, věří, že ctihodný lékař by něčeho takového nebyl schopen. Stejně tak jeho nevině věří stovky fanynek, které Wolfovi píší, vyjadřují podporu, touží po něm, milují ho. Je opravdu možné, že všechny důkazy a obvinění


foto legální fotografie z fotobanky www.pixmac.cz