Glosy,  Pro rodiče

Hodili jste si holínkou ve Family Cup 2012? Zábava nekončí! Září nabízí báječnou akci pro maminky!

Spread the love
Share

Před pár dny skončil v Lipně nad Vltavou LIPNO SPORT FEST 2012, kterého se rovněž zúčastnili známí sportovci a olympionici jako například Roman Šebrle, Karel Lavický, Aleš Valenta, Kateřina Neumannová a další. Ale hlavně ku radosti celým rodinám zde proběhl soutěžní den FAMILY CUP 2012.

Jestli jste se rozehřáli v rodinné sportovní show, budete 22. září v Nymburce v plné síle do další akce pořádané nejen (ale hlavně) pro maminky, na MAMINY CUP 2012. Tato událost vítá všechny těhulky, maminky na mateřské, ale i maminky starších dětí. Sportovní den si však užijí nejen ony, ale bohatý program je připravený rovněž pro děti (včetně profesionálního hlídání, aby si to maminky mohly opravdu vychutnat naplno. Více informací zde.)

Podívejte se na MAMINY CUP v České televizi

Holínky lítaly vzduchem

25. srpna si několik desítek rodin prožilo báječný den v Kempu Modřín v Lipně nad Vltavou. V nabídce byly tradiční sporty, ale také pořádný kopec zábavy. Kdo byl úspěšný v hodu holinkou? Ve frisbee? Či při stavbě mostu a poznávání přírodních materiálů? Všichni si protáhli svaly; včetně těch mimických od smíchu a radosti.

Však se podívejte blíže:

Děti pohlídaly chůvy z agentury Mary & Pops a pěkně jim vyzdobily líčka.

Atletiku pro děti a dospělé organizovala trenérka Dita Franklová, mix pohybových aktivit připravila Hanka Kubíčková. Rodiče si mohli vyzkoušet jízdu s cyklokočárkem Dandy Joy a děti si zazávodily na odrážedle First bike. Přijela se podívat také Kateřina Neumannová.

Další obrázky zde.

A co vy, dorazíte 22. září na Maminy Cup 2012 do Nymburku?

Informace a fotografie dodal J. Kastner z AFS.

Text – Superrodina.cz

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy