Kultura

Nova spouští Fandu. Může však televize nabídnout ještě něco nového?

Spread the love
Share

Pokud patříte k těm lidem, kteří ještě vědí, kde mají doma ovladač na televizi, nebo podle slov Ivany Chýlkové náležíte ke starší generaci, jež ještě stále sleduje TV, pak vás nejspíš potěší nový televizní kanál Novy, který se bude jmenovat Fanda.

Bezplatný kanál bude od soboty k zachycení přes kabelovku nebo satelit a zaměří se převážně na mužské publikum. Očekávat tedy můžete filmy akční i erotické, sport a dokumenty, včetně bojových sportů, boxu a wrestlingu. Diváci shlédnou Kájínka, Krvavý diamant, Legionáře a další snímky. A od desíti večer každý všední den se můžete dívat na tak zvané „Nahé zprávy“. Mají přijít také premiéry (seriál V, dokumenty), ale hlavně očekávejte už dávno prosvištělé reprízy. Z detektivek bude na Fandovi k mání sedmá řada seriálu 24 hodin, pátá řada Kriminálky New York, čtvrtá řada Útěku z vězení. Nebude chybět South Park. Zatím se nepředpokládá, že by Fanda jel nonstop, přesto bude vysílat až dvacet hodin denně.

Vysílání bude zahájeno v sobotu od čtyř hodin odpoledne filmem Rudý baron a po té v hlavním vysílacím čase ve 20:00 českým snímkem Kájínek.

Zatímco Prima má svůj kanál zaměřený na ženy a mladší generaci, Nova reagovala svižněji, a nyní (konečně) předběhla svého konkurenta a nabídla kanál pro muže. Přesto Jan Andruško, generální ředitel TV Nova, věří, že si v programu leccos najdou také něco ženy.

Jaký je váš názor? Má televize ještě co nabídnout? Nebo raději preferujete jiný druh zábavy: internet, knihy, příroda…?

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy