Soutěž s Homebazar.cz o tři krásné lampičky ve tvaru želva

Červenec 7, 2012 in Soutěž

Share
Tato soutěž je již uzavřena

Na Superrodina.cz vyhlašuje Homebazar.cz novou soutěž

 

o tři krásné lampičky ve tvaru želva

Tato populární noční lampička promění váš pokoj v noční oblohu. Promítá ve čtyřech barvách, v zelené, červené, žluté a modré. Můžete klidně spát, neboť želvička se automaticky vypne po 45 minutách.

FUNGUJE 3X AA / ROZMĚR 36X24X13 / MATERIÁL PLAST + PLYŠ

Rozměry: cca 40cm (délka) x 13 cm (výška) x 23 cm (šíře). Vhodná pro věk od 3 let

Chcete zkusit štěstí a vyhrát tuto lampičku?

Stačí jen odeslat správné odpovědi na soutěžní otázky nejpozději do 21. července do půlnoci na email admin@superrodina.cz a mít štěstí při losování.

(uveďte do předmětu HOMEBAZAR.CZ !!! Na webu probíhá více soutěží, nechcete jistě, aby vaše odpověď zbloudila do jiné složky. Děkujeme)

Soutěžní otázky:

1. Kolik je poplatek za neúspěšnou aukci bez zvýhodnění?
2. Jak lze založit obchod a vložit zboží na homebazar.cz?

Chcete vědět více o Homebazar.cz?

Na Homebazar.cz můžete založit aukce či poptávat různé zboží a služby. Zároveň je zde možnost nabídky pracovních příležitostí. Aukce lze ukládat do také navíc do konceptů, přednastavení prodeje nebo tzv. režim dovolené. Na Homebazar.cz si můžete založit e-shop za 50Kč měsíčně. Mnohé služby jsou však zcela zdarma. Více na Homebazar.cz

Podmínky a pravidla

Účastí v soutěži dáváte souhlas po dobu soutěže, nejpozději do 30. července 2012  k archivaci vašich dat (email, adresa apod.), uvedených ve vašem emailu. Po skončení soutěže se tyto informace mažou. Nebudou dále nikomu zprostředkovávány. Výhry zajišťuje a dodává pořadatel Elvex Group, s. r. o., Praha-Zbraslav, IČ 24181862. Redakce si opravňuje změnit pořadí či diskvalifikovat soutěžícího  v případě podezření z podvodu, manipulace s hlasy či fiktivních emailových adres. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Účastí v soutěži souhlasíte s těmito podmínkami. Hodně štěstí!

Upozornění: Doporučujeme v e-mailu uvádět doručovací adresu; jestliže nebude v e-mailu uvedena, budeme vás v případě vašeho slosování obratem po skončení soutěže zpětně kontaktovat. Jestliže však neobdržíme adresu do 60 dnů od skončení soutěže, výhra bez náhrady propadá.

Komentáře nejsou povoleny.