Soutěž o lístky na koncert Kašpárka v rohlíku!

Květen 16, 2012 in Soutěž

Share
Tato soutěž je již uzavřena

Zbrusunová koncertní megašou Ten Halywůd objíždí Kašpárkovu Českou republiku a jedno z jejích prvních zastavení hned po slavný premiéře bude v sobotu 9. června od 17h v Lesním divadle v Řevnicích!

Chcete vidět tuto show?

Ten Halywůd je v pořadí třetí „celovečerní“ deska bejbypankového projektu pro velké i malé Kašpárek v rohlíku. Tematicky Kašpárek odplouvá louží do světa nekonečných filmových příběhů. Ten Halywůd – to je místo pro malé i velké sny. Tady je možné nevyrůst, čímkoliv se stát, kohokoliv potkat, cokoliv zažít. Stačí jen spustit promítačku vlastní představivosti, občas slézt z plátna a najít odvahu stát se hrdinou. Projdete skrz sci-fi, horor, kovbojku nebo třeba love story společně s Lenkou Dusilovou, Milanem Caisem (Tata bojs), Márdim (Vypsaná fixa), Honzou Kalinou (Sto zvířat), Filipem Nebřenským (Hm…), Ondřejem Pečenkou, Jurou Hradilem (Tata bojs), Jiřím Šponarem, Robertem Nebřenským (Vltava) a v neposlední řadě s dětskými hrdiny. CD seřídili kapitáni zvukových pultů Dušan a Tomáš Neuwerthové.

Superrodina spolu s Latinum Production vyhlašuje soutěž o šest vstupenek. Tři výherci obdrží po dvou vstupenkách a mohou se rozjet do Řevnic užít si nabité atmosféry.

Pojďte zkusit štěstí!

Stačí odeslat správné odpovědi na soutěžní otázky na email admin@superrodina.cz nejpozději do 28. května 2012 do půlnoci a mít štěstí při losování. Výherce obdrží e-mailem dvě jednorázové originální vstupenky s nezaměnitelným čárovým kódem – stačí je jen vytisknout a jet!

Soutěžní otázky:

1. Kolik CD titulů vydal Kašpárek v rohlíku (včetně CD Ten Halywůd)? Stačí uvést číslo.
2. Ve kterém okrese se nacházejí Řevnice?

Účastí v soutěži dáváte souhlas po dobu soutěže, nejpozději do 31. května 2012  k archivaci vaší emailové adresy. Výherci budou informováni e-mailem; vítězné e-mailové adresy budou dále zveřejněny na soc. sítích. Po skončení soutěže se veškeré informace mažou. Do emailu není třeba uvádět adresu, ani telefonní číslo. Postačí pouze emailová adresa. Za předání cen je zodpovědný Lukáš Prchal, Latinum, s. r. o. Použití vyhraných vstupenek se řídí Obchodními podmínkami pořadatele Latinum, s. r. o. (více zde). Redakce si opravňuje změnit pořadí či diskvalifikovat soutěžícího  v případě podezření z podvodu, manipulace s hlasy či fiktivních emailových adres. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Účastí v soutěži souhlasíte s těmito podmínkami. Hodně štěstí!

Komentáře nejsou povoleny.