Knihy

Nenechte předškoláky zahálet: i kluci umí malovat!

Kreslení podle šablon, Stavitel Šikula. Fragment. 2012

Mezi nejslavnějšími malíři světa jsou převážně muži. A ti muži jednou začínali jako kluci. V nakladatelství Fragment vyšla (a ne jediná) publikace pro kluky, kteří rádi kreslí. Ořezejte pastelky, protože Stavitel šikula nabízí na 30 šablon.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Listy plastových obkreslovaček lze oddělit z kroužkové vazby a používat libovolně buď k připraveným obrázkovým šablonám nebo na volný papír. Lze je použít opakovaně a v různých kombinacích.

Připravené šablony nabízí prostředí ze stavitelských činností – s bagrem, s cihlovou zdí, ze staveniště apod.

Na odnímatelných plastových listech je stavitel Šikula s doplňky, jeřábem, kolečkem, cihlami, míchačkou na beton, vrtačkou apod. Stačí přiložit na papír a obtáhnout podle vzoru tužkou nebo pastelkou a pak už jen vymalovat.

Kluci, hodně zdaru! A budete-li se chtít pochlubit svým malířským umem, pošlete nám obrázek stavitele Šikuly (admin@superrodina.cz) a my ho zde a také na sociálních sítích rádi zveřejníme.

Share

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy