Kultura

Chcete být na plakátě nového filmu Talisman? Toužíte po objetí se Zacem Efronem?

Spread the love
Share

S blížící se celosvětovou premiérou The Lucky One (Talisman) v hlavní roli se Zacem Efronem čím dál více rostly marketingové tahy, jak co nejvíce přilákat pozornost směrem k tomuto snímku. Zac Efron v souvislosti s novým filmem si zřídil 13. února účet na Facebooku a o pár týdnů později – začátkem března – měl už čtvrt milionu fanoušků. Nebo spíše fanynek. Nyní jich může napočítat přes 1,7 milionů.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Po vzoru Lady Gaga jsou si nyní více než dříve mediální „hvězdy“ vědomy síly sociálních sítí. Zac Efron sice ještě nedosahuje čísel jako jiné americké celebrity, ale kliky “líbí se mi” rostou za poslední dobu nejmarkantněji. A není to jen Facebook, kde „Logan“ z Talismanu útočí. Své fanoušky jeho tým, ale i on sám osobně, informuje o všem možném několikrát denně. Fotografie ze zákulisí, z tiskových konferencí, privátní fotografie, videa určená jen fanouškům, Zac Efron k nim hovoří nebo odpovídá na jejich otázky. Všichni se stávají součástí toho emocionálně adrenalinového koloběhu.

Před australskou premiérou filmu uveřejnil video s výskajícími fanynkami a napsal všem: „Miluju vás strašně moc. Budu upřímný…. Nikdy jsem neviděl takový dav jako tento!“

A po pár hodinách pokročil o řádný kus dál.

Začalo to nevinně. Fanynky mohly spatřit fotografii, na které na veřejnosti Zac Efron drží vášnivě kolem krku reportérku Maz Comptonovou. Internetové přihlížející napružila žárlivost – co to je, že Zac na stránkách, na kterých má téměř dva miliony ctitelek, si zveřejní fotografii, na níž objímá a zamilovaně hledí do očí nějaké jiné ženě? Ta drzost!

Film měl včera v Adelaide v Jižní Austrálii premiéru. A v souvislosti s tímto vzešl tento nahraný snímek, leč se musely věru Comptonové podlamovat kolena.

Pokud totiž samy chcete zažít podobné – avšak virtuální – objetí, máte nyní možnost.

Stačí pouze zde vložit svou fotografii do dlaní Logana a je to.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy