Glosy

Trojanovi mají čtvrtého syna. Jmenuje se Václav.

Spread the love
Share

Ivan Trojan znovu „omládl“. Leč mu bude za tři roky padesát let, lásce a rodinné pohodě se doma daří plnými doušky. Ve čtvrtek večer odjel hned po představení do porodnice, kde mu o sedm let mladší manželka Klára Trojanová porodila už čtvrtého kluka. Manželé pojmenovali potomka Václav.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Novorozeně si však počkalo až do pátku a vykouklo na svět ve dvě hodiny ráno. Stejně jako u předchozích dětí, ani v tomto případě nechtěli manželé dopředu vědět, jakého pohlaví bude očekávaný potomek. Nechali se překvapit, a tak nyní mají již Františka (13), Josefa (12), Antonína (3) a čerstvého Vašíka.

Klára se rozhodla, že chce zůstat raději s dětmi. Dává jim přednost před kariérou. Je tu hodně co závidět – Takový krásný život by si jistě přálo mnoho žen.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy