MB,  Nejnovější trailery

Do kin přichází Talisman. Zac Efron musel kvůli roli přibrat asi 8 kilo. Na svalech.

Spread the love
Share

 

Zhruba za čtrnáct dnů dorazí do českých kin film The Lucky One (Talisman). Logan Thibault (Zac Efron) jako seržant americké námořní pěchoty se domnívá, že přežil svou třetí misi v Iráku díky štěstí, které mu přinesla náhodně nalezená fotografie neznámé ženy. Na její zadní straně stál nápis „Opatruj se!“ Logan se rozhodne, že ji (Taylor Schilling) najde.

Příběh z obrázku získal naději, že se rozvine ve skutečnou love story. Nic ale není tak jednoduché.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Zůstaly vzpomínky a bolesti.

Voják z Iráku však není v pohodě. Vrací se mu vzpomínky na válku a trpí post-traumatickým syndromem. Vystresovaný a zatížený. A Beth, žena z obrázku, je svobodnou matkou, která je sužována jiným žalem:  v misi jí zemřel bratr. Situaci komplikuje také žárlivý ex-manžel (Jay R. Ferguson) v roli zástupce šerifa.

Zac Efron v souvislosti s novým filmem a Kids Choice Awards 2012, kde stál na pozici toho, kdo předává cenu, nyní uděluje mnoho rozhovorů. V pondělí proběhla tiskovka k The Lucky One. Na Facebooku byla zveřejněna fotografie spícího Zaca v křesle, vyčerpaného po skončení konference.

Zaca Efrona jste nejprve poznali z filmů pro děti a teenagery. Od jedenácti let se věnuje zpěvu; jeho prvním muzikálem byly Gypsy. Následně dostal mnoho dalších rolí (např. v Peter Pan, The Music Man apod.). Na střední se objevoval už v hraných rolích; shlédnout jste ho mohli v několika seriálech, např. v kriminálce Miami, Námořní vyšetřovací služba, Pohotovost. Megahitem se staly Muzikály ze střední (High School Musical 1-3).

Postupně z něho vyrůstá nový idol. Jak vnímá tuto roli?

“Nedokážu ti vysvětlit, jaké to je být idolem, [protože] já si nemyslím, že jsem idol,” řekl Zac pro US Weekly. “[To slovo] nenávidím. Nesnáším ho. Táhne se to s tebou, ale ty si to nezasloužíš. Jako, proč to je? Já jsem jen Zac. Jen Zac. ”

Podle odborníků si Zac Efron v Talismanu vedl dobře. Herec na to říká, že na této roli tvrdě pracoval. Když četl scénář, líbil se mu, ale bál se, zdali seržanta zahraje dobře. Chtěl, aby role dopadla co nejlépe, a tak řekl Scottu Hicksovi, režisérovi snímku: „Řekni mi, co chceš, abych udělal, a já to udělám.“

Zac už však není ten hubený teenager. Kvůli roli ostříleného amerického vojáka zahraničních misí se pustil pořádně do cvičení v posilovně a přibral na svalech zhruba 8 kilo. Pohyboval se mezi mariňáky a sledoval, jak se chovají, pohybují a jak spolu mluví.

Hicks řekl, že „Zac je příjemný a přátelský typ člověka, ale musel hrát někoho, kdo je nekomunikativní a udělal to velmi přesvědčivě.“

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy