Rychlá soutěž: Probudím se včera nebo Soukromá jatka? Kterou z knížek chcete?

Duben 3, 2012 in Soutěž

Share

Tato soutěž je již uzavřena

Vážení přátelé,

Vyhlašujeme rychlou soutěž o dva velmi populární knižní tituly.

Podívejte se, o co soutěžíme:

Probudím se včera – úspěšná česká komedie vychází i v knižní podobě.

Kniha Probudím se včera je literární verzí báječné filmové komedie, která pobaví mladé a ty nad 35+ navíc dost možná i sentimentálně rozteskní. Vždyť kdo by se nechtěl vrátit do minulosti a opravit, co pokazil nebo neudělal, co měl udělat, ale neměl odvahu nebo neměl z toho ještě rozum?

Více zde.

 

 

Soukromá jatka: detektivka, ze které vás bude mrazit v zádech.

Detektivní příběh, který nejde přímou cestou, ale plyne přesně tak, jak ubíhá život. První podezřelý ještě nemusí být skutečným zločincem. Neplatí tu Columbův šestý smysl, kdy při úvodním rozhovoru detektiv instinktivně „vycítí“, kdo za tím vším stojí a po zbytek příběhu již hledá pouze nějaké důkazy, jimiž by potvrdil své podezření.

Více zde.

.
Připojte se k nám na Facebook. Hledáme fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte informace, užijte si články a soutěže. Superrodina je na Facebooku

Co je potřeba pro výhru udělat?

Odeslat správné odpovědi na obě soutěžní otázky nejpozději do 8. 4.2012 do půlnoci na email admin@superrodina.cz a mít štěstí při losování.

Losujeme dva výherce. Jeden získá knihu Probudím se včera a druhý Soukromá jatka. Do e-mailu můžete uvést knížku, kterou byste v případě losování preferovali.

Pokud neznáte odpovědi na otázky, naleznete je v příspěvcích k daným knižním titulům.

Soutěžní otázky:

1. Probudím se včera – čtyřicetiletý pedagog Petr se vrátil do svých „pubertálních“ let. V příspěvku se zmiňuje jeden oděv, který tehdy nosil leckdo, ale Petrovi se nijak nezamlouval. Kterépak oblečení mu lezlo na nervy?

2. Soukromá jatkave kterém státě EU se odehrává tento hrůzný příběh?

Výherce zveřejníme nejpozději 10. 4. 2012.

Účastí v soutěži dáváte souhlas po dobu soutěže, nejpozději do 10.dubna k archivaci vašich dat (email, adresa apod.), uvedených ve vašem emailu. Po skončení soutěže se tyto informace mažou. Nebudou dále nikomu zprostředkovávány. Redakce si opravňuje změnit pořadí či diskvalifikovat soutěžícího  v případě podezření z podvodu, manipulace s hlasy či fiktivních emailových adres. Výhry nejsou soudně vymahatelné. Účastí v soutěži souhlasíte s těmito podmínkami. Hodně štěstí!

Rychlá soutěž: Probudím se včera nebo Soukromá jatka? Kterou z knížek chcete?

Komentáře

  1. superrodina superrodina napsal:

   Krásné ráno přátelé. Výherci Rychlé soutěže jsou
   L. Novotná, Brno (Probudím se včera)
   J. Kovářová, Hradec Králové. (Soukromá jatka)
   Výhercům gratulujeme.

  2. superrodina superrodina napsal:

   POZOR! POZOR!
   Pro velký zájem hned zítra startuje spolu s Albatrosmedia další soutěž o oblíbené tituly PROBUDÍM SE VČERA a SOUKROMÁ JATKA! Tentokrát soutěžíme rovnou o šest knížek! Detailní informace budou zveřejněny ve středu 11. 4. 2012!

Rychlá soutěž: Probudím se včera nebo Soukromá jatka? Kterou z knížek chcete?

0 Trackbacks