Glosy

Zanechalo UFO v Rakousku své svědectví?

Spread the love
Share

Když jednoho dne rakouský farmář hledal svou ztracenou kočičku, nečekaně na zahradě objevil hluboký kulatý otvor. Muž byl v šoku, protože podle jeho slov tu jáma ještě předchozího dne nebyla. Domníval se, že ji NĚKDO musel potajmu udělat přes noc. Navíc když spustil dolů kámen, ozval se na konci kovový zvuk.

Pro rakouské Times farmář František Knoglinger řekl: „Hledal jsem naši rodinou kočku, Murlimann, když jsem si všiml té díry. Nevěděl jsem, jak je hluboká, a tak jsem upustil kámen dolů a byl slyšet kovový zvuk.“

Poté přivázal magnet na lano a spustil ho dolů a jeho hypotéza se potvrdila  – dno hluboké jámy bylo skutečně z kovu.

Ufologové a vědci se okamžitě začali o farmu zajímat. Každý chtěl znát vysvětlení a být svědkem vyšetřování nové záhady. Spouštěli se do perfektně oválného otvoru. Ve skutečnosti však podle odborníků na „dokonalé“ kulatosti není nic mimořádného. Takový otvor dokáže každý vrták. Mimořádnější by byl hranatý tvar, třeba obdélník, ale i ovál by více fascinoval. Geology a ufology také zajímalo, proč farmář nepátral po nějaké zapomenuté štole či nádrži, proč hned usoudil, že v podzemí je schované mimozemské kosmické plavidlo.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Možná prostě, že „exotické“ UFO je daleko lákavější a o reklamu hned není nouze. Nakonec vyšlo najevo, že ani tato díra nevznikla přes noc. Už tam prostě byla celá desetiletí. Před půl stoletím ji vyvrtala jedna ropná společnost a kovový vrták zůstal uvízlý na dně. A právě ten přitahoval magnet. Na díru se zapomnělo, otvor se zakryl.

A kočka se nakonec našla ve skříni.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy