Kultura

Matthew Perry dostal roli v nové komedii Go On!

Share

Kdo nezná Matthewa Perryho, jakoby nežil na této planetě. Nejvíce popularity získal díky sitcomu Přátelé. Nedávno jste ho mohli v televizi vidět ve filmu Znovu 17, kde hrál muže středních let, který měl pocit, že zmařil půlku svého života. Známější je však z dvoudílné populární komedie Můj soused zabiják, kde se „blejsknul“ po boku Bruce Willice.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

Z řady jeho rolí si možná ani neuvědomujete, že jste ho mohli také vidět v Ally McBealové či slyšet v originále Simpsonových.

A pro ty, jimž v devadesátých letech kypěla puberta, pak Mathew Perry znamená rovněž figurku ze sladkého teenagerovského výchovného seriálu Beverly Hills 90210.

Podívejte se na mladičkého Matthewa, jak hraje tenis.

 

 

Nyní NBC nabídla Matthewovi roli v komediální pilotu Go On, jenž režíruje Scott Silvery, tentýž režisér, který pracoval na Přátelích. Matthew si zahraje roli sportovního komentátora, který se bude snažit dát psychicky dohromady za pomoci skupinové terapie. Spolu s ním ve snímku spatříme Julii White (Transformers, Zákon a pořádek, Útvar pro zvláštní oběti), která si zahraje Annu, chvílemi vzteklou a jindy hluboce zarmoucenou plačtivou ženu.

Víte, že si Matthew zahrál také Kaddáfího? Smrt Kaddáfího byla předpovězena už v roce 1987!

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy