Chtěli byste za polibek diamantový prsten? Stačí být v pravou chvíli na pravém místě.

Únor 19, 2012 in Panoptikum

share save 171 16 Chtěli byste za polibek diamantový prsten? Stačí být v pravou chvíli na pravém místě.

kiss marathon Chtěli byste za polibek diamantový prsten? Stačí být v pravou chvíli na pravém místě.

Svatého Valentýna zamilovaní na celém světě oslavili již před pár dni. Ve městě Hefei ve východní Číně si jeden z nejkrásnějších a nejprocítěnějších symbolů lásky – vášnivé líbání – zopakovali ještě v sobotu 18. února.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže. facebook icon 3 Chtěli byste za polibek diamantový prsten? Stačí být v pravou chvíli na pravém místě.

 

A nešlo o privátní doteky lásky, kdyby zamilované hrdličky chtěly zůstat nerušeny v soukromí. Pamatujete, jak popsal svůj první zážitek Rain Man po té, co byl ryze ze zvědavosti políben ve výtahu? Jaké to bylo: „Mokré.“

Polibek, pokud je upřímný, však znamená více, než jen mokrý přenos genetických informací.

A hlavně v sobotu v Hefei mohl přinést také zajímavý zisk.

Konal se zde maratón v líbání. Akce se zúčastnilo na 63 párů. Maratón pořádala realitní společnost před svou firmou. Propagační akce měla probudit stagnující trh s byty a odměnit vítěze diamantovým prstenem v hodnotě 50 000 juanů (asi 151 000 Kč).

Líbání probíhalo s maximální vášní. Dívky se omotávaly kolem svých chlapců jako hadí ženy. Vítězem se stal manželský pár, který se vydržel líbat téměř tři hodiny. I když to mohlo dopadnout také jinak. Během maratónu totiž muž málem spadl na zem vyčerpáním. Naštěstí tak tak zabránil kolizi a pár mohl dále pokračovat.

 

 

Komentáře nejsou povoleny.