Chtěli byste za polibek diamantový prsten? Stačí být v pravou chvíli na pravém místě.

Únor 19, 2012 in Panoptikum

Share

líbací maratón

Svatého Valentýna zamilovaní na celém světě oslavili již před pár dni. Ve městě Hefei ve východní Číně si jeden z nejkrásnějších a nejprocítěnějších symbolů lásky – vášnivé líbání – zopakovali ještě v sobotu 18. února.

Připojte se k nám na Facebook. Hledáme zajímavé fanoušky, kteří se nebojí říci svůj názor. Sledujte nové informace, užijte si články a soutěže.  Superrodina je na Facebooku

 

A nešlo o privátní doteky lásky, kdyby zamilované hrdličky chtěly zůstat nerušeny v soukromí. Pamatujete, jak popsal svůj první zážitek Rain Man po té, co byl ryze ze zvědavosti políben ve výtahu? Jaké to bylo: „Mokré.“

Polibek, pokud je upřímný, však znamená více, než jen mokrý přenos genetických informací.

A hlavně v sobotu v Hefei mohl přinést také zajímavý zisk.

Konal se zde maratón v líbání. Akce se zúčastnilo na 63 párů. Maratón pořádala realitní společnost před svou firmou. Propagační akce měla probudit stagnující trh s byty a odměnit vítěze diamantovým prstenem v hodnotě 50 000 juanů (asi 151 000 Kč).

Líbání probíhalo s maximální vášní. Dívky se omotávaly kolem svých chlapců jako hadí ženy. Vítězem se stal manželský pár, který se vydržel líbat téměř tři hodiny. I když to mohlo dopadnout také jinak. Během maratónu totiž muž málem spadl na zem vyčerpáním. Naštěstí tak tak zabránil kolizi a pár mohl dále pokračovat.

 

 

Komentáře nejsou povoleny.