Share

Podívejte se na Madonny video debut Give Me All Your Luvin. Píseň je z připravovaného alba MDNA. Někteří fanoušci si mohli song poslechnout už v listopadu díky uniklé demo verzi.

Připojte se k nám na Facebook  Superrodina je na Facebooku

Madonna opět provokuje, jak jinak. V černočerveném stylu odjíždí s kočárkem z domu. A  kolem ní tančí sexy roztleskávačky a američtí fotbalisté ji dláždí mokrou cestu svými dresy. Na krku ji září velký zlatý kříž. Na debutovém videu vypadá velice dobře – mnohem lépe než při rozhovorech ohledně jejího filmu W.E., kde na její tváři byl přese všechnu perfektní péči patrný „jistý“ věk. V klipu září jako dvacátnice po boku stejně mladých tanečnic, když šlapou po ramenech fotbalistů. Give Me All You Luvin je jasně v americkém stylu.

Závěr je však podivně nechutný. Nechápu, jaký důvod mělo odpálkovat hlavu sportovce či vyhodit do prostoru panenku, symbolizující dítě z kočárku. Možná má být finále videa více nechutnější než klip Britney Spears k písni I Wanna Go.

Britney Spears, I Wanna Go:

  1. Anna says:

    Bohužel, když dneska není klip k písni dostatečně šokující, agresivní či vulgární (viz klipy Lady Gaga, která se “cabí”, div si nevykloubí kyčle), tak to prostě nemá šťávu a nikoho to nezaujme. Ať žije demoralizace lidstva!

Comments are closed.