Share

Připojte se k nám na Facebook  Superrodina je na Facebooku

Tři děti Michaela Jacksona, Prince, Blanket a Paris spolu s populárními hvězdami, mezi nimi například Justin Bieber a další osobnosti, se ve čtvrtek sešli v Hollywoodu, aby obtiskly Jaksonovy boty a rukavice do betonu před Graumanových čínským divadlem.

V současné době je v betonu na nádvoří divadla obtisknuto zhruba 200 stop a otisků různých celebrit.

Obtiskl tu brýle Harold Lloyd, doutník Roucho Marx, kouzelnickou hůlku Harry Potter, jsou zde chodidla Betty Grable či pěst Johna Wayneho. Chodník se blyští jmény jako Fred Astaire, Elizabeth Tailor, Judy Garland, Marilyn Monroe, Clark Gable a tak dále. Tradice započala v roce 1928, rok po otevření divadla.

Obtisky bot a rukavic Michaela Jacksona jsou propagací Cirque du Soleil, jež je součástí Michael Jackson Immortal World Tour. Premiéra začíná v Los Angeles v pátek večer.

Seznam celebrit je dlouhý: matka Katherine Jackson, synové Tito, Marlon a Jackie Jackson, dále členové Glee, Quincy Jones a mnozí další.

Děti Michaela Jacksona se po smrti svého otce dostávají daleko více na veřejnost než za jeho života, kdy je zpěvák chránil. Byly také se svou babičkou na kanadské premiéře show Cirque du Soleil.