Harry Potter,  Kultura,  Nejnovější trailery

Danielle Radcliffe s “novou tváří” a newyorským přízvukem.

Spread the love
Share

Kouzelník Harry Potter s psími fousy? Daniele Radcliffe se v tomto kostýmu představil v sobotním pořadu Saturday Night Live. Američané ho znají z Broadwaye a manhattanské prostředí se již na Danielovi podepsalo – přinejmenším typickým newyorským přízvukem.

Hostem se stal kvůli propagaci filmu Žena v černém, který do českých kin vstoupí 23. února a na Slovensko 29. 3. Duchařský horor vypráví příběh právníka Artura Kippse, v hlavní roli Daniel Radcliffe. Právník opustí svého malého syna a odcestuje do jedné vesnice, kde musí vyřídit dědické záležitosti sídla Eel Marsh po zesnulém Alice Drablow. Postupně se mu odkrývají hrůzy, které se odehrávají v jeho novém bydlišti: místní děti umírají za nevysvětlitelných okolností. Rodiče se bojí pouštět své ratolesti ven a prakticky je doma „zabarikádovali“ před vnějším nebezpečím. Z venku je slyšet křik, prostředí lemují hrůzostrašné močály. Vše má nejspíš na svědomí žena v černém.

Nejedná se však o lidskou bytost. Žena v černém je duch zavržené ženy, které se nepodařilo zachránit svého milovaného syna Nathaniela před utopením. Nyní chodí krajinou, má černý závoj a mstí se. Artur Kipps se pokusí přerušit cyklus vražd: pohřbí mrtvého syna se svou matkou vražedkyní, ale nic není tak jednoduché. Artur Kipps nakonec musí podstoupit těžkou zkoušku, aby zachránil své vlastní dítě.

Sledujte informace v rubrice Harry Potter

Film režíruje James Watkins. Daniel Radcliffe získal roli 19. července 2010 a byl velmi nadšen, že scénář, jehož autorkyní je Jane Goldman, je velmi dobře napsaný. Film měl být původně v 3D, ale nakonec od této varianty bylo upuštěno.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy