Share

Bývalá asistentka Lady Gaga, Jennifer O’Neill (41), žaluje zpěvačku za neproplacené přesčasy v celkové sumě 380 000 dolarů. Uvádí, že byla ve své práci nepřetržitě, je přepracovaná a hodně unavená. Ve své profesi působila na pozici něco mezi služkou a živým budíkem a musela trpět různé rozmary nejpopulárnější zpěvačky světa. Být osobní asistentkou Gaga znamená být zcela bez soukromí.

Pracovala u Lady Gaga 13 měsíců, zúčastnila se její Monster Ball Tour v roce 2010 a strávila se zpěvačkou 7168 hodin neplacených přesčasů, které si účtuje za více než 380 000 dolarů.

Její práce spočívala například v tom, že když se Lady Gaga sprchovala, zakřičela zpěvačka ze sprchy „Ručník!“ a Jennifer O’Neill hbitě musela podat ručník. Musela plnit mnoho jejich výstředních rozmarů.

Za svou práci získala za rok 75 000 dolarů, ale tvrdí, že neměla ani přestávku na jídlo a spánek. A neustále musela být k dispozici.

Žalobu podala u manhattanského federálního soudu již minulý týden proti společnosti Mermaid Touring, která patří Lady Gaga.

Není první asistentkou, jež si stěžovala na práci u Lady Gaga. Bývalá asistentka Angela Ciemny prohlásila, že například musela spát se zpěvačkou v ložnici, protože Gaga se prý bála být sama v pokoji.