Holčičí blog

Holky, všechny můžeme být krásné! A někdy přitom stačí tak málo…

Spread the love
Share

468x60

Dneska toho v módě frčí povícero. Většinou se to řídí podle toho, k jakému hudebnímu směru člověk inklinuje. Hip-hopeři se oblékají určitým způsobem metalisti a ghotic lidi rovněž tak. Takže záleží nejen na barvách ale i na směru. Pro někoho je důležité, aby se v tom cítil pohodlně nebo aby to bylo z určitého materiálu či aby to bylo od kvalitní značky.

Krasa.cz

A když už se chceš obléknout dle sebe měly bychom zvážit pár věcí.

Za prvé je dobrý si uvědomit proporce postavy.

holky s postavami jak přesýpací hodiny se nemusí za nic stydět a mohou se obléknout do těsných triček ale, co když zrovna nemám perfektní postavu? I s tím se dá něco dělat. Když má holka větší zadek tak doporučuji rifle s menšími kapsami a proč? Opticky to zmenší a ze zadku máme hnedka zadeček.

No jo dejme tomu, že mám zadek v pohodě ale zase jsem menší postavy.

Co teď? Nohy si prodlužovat přece nebudu. A já ti na to jen řeknu jednu větu a to: ,,Ano, na operaci pro delší nohy nepůjdeš, ALE prodlužovat je stejně budeme.“ Víš jak? Pruhy, minisukně a šortky.

Máme přece pěkný nohy, nezáleží, zda máš nohy do O nebo do X. Každá holka/ženská/baba prostě bytost ženského pohlaví má krásný nohy, záleží jen na tom, jak se Ona chce vidět.

A teď se dostáváme k vršku. Je to jednoduchý. Holky s malým poprsím si mohou na sebe vzít takřka cokoli, kdežto holky s pěkně vyvinutým hrudníkem toho moc na výběr nemají. Tím chci jen říci, že ženský s pěkně vyvinutým poprsím nemají tak široký výběr.

Holky, co svůj hrudník moc nechtějí ukazovat, to mají jednoduchý. Prostě volnější triko, nic těsnýho. To samé platí pro svetříky. Pak jen stačí se nalíčit a vyrazit do města na kecandu s kámoškou.
Krasa.cz

Za druhé bych se chtěla zmínit o barevné typologii.

Máme čtyři roční období a tudíž i čtyři různé barevné typy. A podle čeho poznáš, jaký jsi typ? Pro tohle by bylo dobrý postavit se před zrcadlo za denního světla a stáhnout si vlasy nebo je úplně zakrýt. A nebýt nalíčená. Určující faktory jsou oči a pleť. Máme dva typy teplé a dva studené.

Postupně si přilož k obličeji šátky či svetřík dvou odlišných barev: studené a teplé. A pokud nevíš, jaké to jsou barvy, pak např.: studená je modrá nebo tmavě zelená; a teplá je oranžová, žlutá atd.

Pokud se ti obličej rozzáří, zjemní se ti rysy a vynikne všechno krásné na tvým obličeji, tak je to ta barva, kterou potřebuješ.
Krasa.cz

No, ale to není vše: jak vlastně zjistíš, jaký jsi typ?

Pokud ti vyšlo, že jsi teplý typ, tak volíš mezi podzimem a jarem. Pokud zimní, pak máš na výběr léto nebo zimu. Zjistíš to opětovným přikládáním barevných hadříků. Nebo také postačí barevný kus papíru.

Tady ti vypíchnu barvy všech čtyř typů. Pak jen stačí si vybrat barvy pro oblečení a make- up a je změna hned hotová.

Jarní typ
Letní typ
Podzimní typ
Zimní typ

 

SEO

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy