Share

Charlie Sheen podle Hollywood Reporter řekl, že je velmi zklamaný, jakým směrem se ubírá situační komedie Dva a půl chlapa.

Vyhnaný Charlie se setkal minulý měsíc s bývalými šéfy Warner Bross a Chuckem Lorrem. Devátá série už odvysílala pět dílů, ale nové vedení není spokojené.

Sheen také prý zpočátku nadšeně tleskal Ashtonu Kutcherovi alias internetovému miliardáři Waldenu Schmidtovi, že byl podle něho v první epizodě úžasný. Jenže prvotní nadšení zaznamenalo krach a sledovanost prudce klesá. Charlie Sheen byl podle jeho slov zaměstnaný jinými aktivitami, tak jen popřál sitcomu vše nejlepší.

Minulý měsíc se zdálo, jakoby „pohřbený“ Charlie zakopal válečnou sekeru se svými bývalými šéfy, Chuckem Lorrem a televizí Warner Bros. Vzájemně spolu ukončili právní spor o sto milionů dolarů. Mezi Sheenem a Warner Bros vznikly určité kompromisy. Podle všeho by měla částku zaplatit přímo Warner Bross. Chuck Lorre Sheenovi nedluží nic. Na oplátku Charlie Sheen musí upustit od mediálních útoků.

Nicméně podle Hollywood Reporter neudržel tento čtvrtek rebel Charlie jazyk za zuby.

Na dotaz ohledně poklesu sledovanosti deváté série Dva a půl chlapa, poznamenal, že „lidé nejsou hloubí… ne všichni.“

Ashton Kutcher podle jeho slov„dělá to nejlepší, co může. Nemyslím si, že ta role je prokletá, ale jsem strašně  zklamaný, jak manipulují s tím, co po mně zůstalo.“

První díl sledovalo na 28 milionů diváků. Týden za týdnem klesá divácký zájem. Minulý týden už to bylo „pouhých“ 14,9 milionů diváků. Stále však zaujímá Dva a půl chlapa první místo v demografické sledovanosti diváků ve věku 18 až 49 let.