Share

Debut dokumentárního filmu o „nepravděpodobné“ Superstar Susan Boyle bude vysílat v neděli ve 20 hodin na americké kabelové televizi TLC. Hodinový program byl natočen během sedmi týdnů, kdy se zpěvačka připravovala na natáčení svého třetího alba. Je zachycena, jak se pohybuje po celém světě, v nahrávacím studium a ve své místní skotské komunitě.

Dokumentární film vedl oceněný režisér Osca Humphreys, (My Big Fat Gypsy Wedding). Obsahuje rozhovory s blízkými přáteli a spolupracovníky, včetně Simona Cowella, kata z X faktoru.

Píseň z posledního alba, které vyjde v listopadu.


Susan Magdalane Byole se stala fenoménem. Ačkoliv její výstup na pódium, kde lidé bojují se svým talentem o přízeň poroty, se mohl zpočátku zdát aprílovým žertíkem – dokud neotevřela své hrdlo  – pak vězte, že na Apríla byla pouze narozena.

Narodila se 1. 4.1961 asvětově se proslavila 11. dubna 2009 písní I Dreamed Dream z Les Misérables. O měsíc později vydala první album.

Lidé z ní šíleli a pouštěli si videa na youtube milionkrát.

Debutové album I Dreamed a Dream se stalo ve Velké Británii jejím nejprodávanějším albem. A z obyčejné skotské ženy s neupraveným zevnějškem se rázem stala celebrita a milionářka. Tak sní se sen…

Žena, která vyrostla z velké rodiny. Benjamínek mezi čtyřmi bratry a šesti sestrami. 47letá matka absolvovala těžký porod, při němž Boyle měla na krátko nedostatek kyslíku, což jí způsobilo později poruchy učení. Byla sto se vyučit jen kuchařkou.

Její společnost jí dělá kočka, nikdy se nevdala a na soutěži Británie hledá talent dokonce přiznala, že nebyla nikdy políbena. Otec jí zemřel již v roce 1990, matka před čtyřmi lety ve věku 91 let.

Boyle je po celý život skromná, zpívala a stále zpívá jako dobrovolník v kostele.

Byla to však její matka, která ji několikrát dříve nutila, aby zpívala v Britains Got Talent. Susan se však bála se však, že jí lidé odmítnou kvůli jejímu vzhledu. Soutěž znovu málem ani v roce 2009 neabsolvovala, protože si na ni připadala už stará.

Nakonec tak vzdala hold své matce a zazpívala.

hintergrund backstein//hintergrund brick//foto hintergrund mauer//hintergrund mauer

Zde můžete vidět, jak Boylé zpívá ve věku 25 let.

Na podzim tohoto roku vydá Boylé své třetí album.

Nejaktuálnější rozhovor s Boylé (v angličtině)