Share

Nejčerstvější hodnocení pro Dva a půl chlapa – devátá série s novou tváří mladého Ashtona Kutchera nemluví zrovna příznivě.

Po prvních dvou úvodních epizodách prudce klesla sledovanost. Lidi opustila zvědavost, vyprovokovaná marketingovým masírováním dlouhé měsíce před spuštěním nové série. Navzdory poklesu je to však obecně stále dobrá situační komedie.

 O čem že je devátá série?

Jak už jsme několikrát psali – 19. září 2011 nastartovala devátá série, kde Charlieho Sheena nahradil Ashton Kutcher, co by v roli internetového miliardáře Waldena Schmidta.

 Krátce o prvních pěti epizodách, které už proběhly v Severní Americe

První epizoda: Po té, co byl Charlie zabit při nehodě v Paříži, na scénu přichází sebevražedně naladěný Walden Schmidt, který se spřátelí s Alanem a nabídne se, že koupí dům po Charliem.

Druhá epizoda: Walden se přestěhuje do domu. Alan se odstěhuje, avšak Walden ho požádá, aby se vrátil. Walden se snaží získat zpět svou ženu Bridget, kterou hraje Judy Greer.

Třetí epizoda: Jake se rozhodne, že praští se školou, stejně jako to udělal Walden. Waldenovi nejde znovu získat Bridget, jak si naplánoval.

Čtvrtá epizoda: Walden je stále depresivně naladěn po své Bridget, a proto je na čase si najít novou ženu. Setká se v baru s Courtney (Jenny McCarthy) a padnou si do oka. Ale jejich vztah je povrchní, jako ho měla s Charliem. A Alan ví, jaká ve skutečnosti je, a informuje Waldena, že ho Courtney jen využívá. Walden se dostane do situace, že se musí rozhodnout mezi báječným sexem s Courtney nebo ženou, kterou skutečně miluje – Bridget. Už se málem přikloní pro Courtney, když v tom díky Bridget se provalí, jaká je Courtney mrcha, která by pro 50 000 dolarů Waldena klidně opustila.

Pátá epizoda: Alan, který se pomalu v minulém díle sbližoval se svou ex Lyndsey, zjistí, že jednou hrála v porno filmu s názvem „Housky se skořicí“ a chce si to s ní vyříkat. Rozhovor se svrhne ve vyjmenovávání upřímností, až na sebe Alan shazuje také všechny své chyby minulosti. Lyndsey tu hromadu srdceryvné otevřenosti neustojí a Alana vyhodí.

 

Nejdojemnější recenzí se však stávají zoufalá a zároveň naštvaná slova amerického chlapce, který už to nevydržel a natočil svou kritickou recenzi na youtube. Žebrá: „Charlie, prosím, vrať se.“ Podle jeho slov Charlie byl hrdina a byl zábavný. Kdežto Ashton je slabý odvar, kterého viděl už čtyřikrát nahatého a to skutečně prý není zábavné. Navíc donekonečna vyhrožuje sebevraždou, kterou stále ne a ne realizovat.

 

 

Tak co – těšíte se, až dorazí sitcom s Ashtonem Kutcherem do Evropy?