Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař!

Říjen 21, 2011 in Michael Jackson

share save 171 16 Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař!

 

Nad doktorem Conradem Murrayem se zatahují ještě temnější mračna. Podle posledních aktualizací ze soudního procesu ohledně smrti Michaela Jacksona vyplývá, že Michael Jackson měl v sobě čtyřicetkrát více propofolu Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař!, který se používá na operačních sálech, než jeho osobní lékař, Conrad Murray, přiznal při policejním výslechu.

Výsledky těchto závěrů vyplývají z matematického modelu, který před soudem předvedl jeden ze svědků Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař!, anesteziolog Steven Shafer z Kolumbijské univerzity.
soutěžní knížky Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař!
Murray uvedl, že dal Jacksonovi 25 miligramů propofolu, ale Steven Shafer hovoří o1000 gramech. Je zcela vyloučeno, že by si zpěvák vzal sám takové množství. Nejvíce pravděpodobné se jeví, že Murray nechal chirurgické anestetikum Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař!volně plynout do Jacksonových žil, aniž by nějak reguloval množství. Taková dávka způsobila, že se zpěvákovi  Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař!zastavilo srdce.

 

 Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař! Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař! Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař! Michael Jackson měl v sobě 40x více anestetika, než tvrdí jeho lékař!

Komentáře nejsou povoleny.