Share

Hledali jsme hledali po internetu, co si myslí kritici o novém vydání Dva a půl chlapa. Zatímco CBS a herci jsou nadšeni, internetoví pisálci sitcom jen kritizují. Nejčastěji, že pro roli vedle Jona Cryera se hodil pouze jen Charlie Sheen, ale to už tak bývá, když někdo hraje v seriálu dlouhá léta – vryje se divákům pod kůži a je pak těžké pro nováčka, aby ho porazil hned po prvních dvou dílech.

 

Setkala jsem se i s trochou cynického názoru, že by mohla být přítelkyně po boku Ashtona Kutchera o něco mladší. Ashtonovi je 33 a Judy Greer 36 (mimochodem Jonovi Cryerovi 46). Eric Hochberger, autor právě této kritiky, říká: „Ano, uvědomuji si, že Greer není o moc starší než Kutcher, který není zjevně žádným cizincempro starší ženy, ale Hollywood obsazuje stále mladší ženy a už jsem si na to zvykl.“

Nejspíš také proto, že po boku Charlieho Sheena se stále objevovaly mladé krásné bujné děvy a vedle Ashtona stojí ex, která má příjemný vzhled a běžný obvod poprsí.

 

 

 

 

Nicméně Judy Greer poskytla rozhovor v Craig Ferguson Show, ve které se přiznala, že má blízko před svatbou. Ashton se jí jako muž líbí – nicméně, mezi námi, je to jen role, ten nebude tím šťastným před oltářem. Má ráda muže jako je on, žádné extra svalovce, které jsou většinou nevelkého vzrůstu a bez krku.

Navzdory všem kritickým ohlasům nesmíme však zapomenout, že novou sérii Dva a půl chlapa sleduje v televizi na dvacet milionů diváků, kteří ještě mají možnost znovu shlédnout díly na internetu. Bohužel, pro naše prostředí jsou blokované.
Nevadí. CBS uvolnila některé ukázky na youtube a zde jsou k dispozici.