Share

Tom Hanks zazáří v nové roli filmu Extremely Loud and Incredibly Close (neoficiálně přeloženo Příliš hlučný a neuvěřitelný konec) v režii Stephena Daldryho. Už v současné době, kdy na české straně se ještě stěží dozvídáme, o čem film bude, získal v Americe ocenění od bloggera Scotta Feinberga jako nejlepší průkopnický film.

Třináctiletá hvězda Thomas Horn debutuje v roli chlapce, který přišel o svého otce kvůli útokům z 11. září 2001. Sandra Bullock a Tom Hanks hrají jeho rodiče.

Po náhlé smrti svého otce, chlapec utíká do New Yorku, aby našel zámek, do kterého padne tajemný klíč. Tento klíč mu zůstal po jeho otci.

Ve filmu také uvidíme Viola Davis, Johna Goodmana a Jamese Gandolfini.

Extremely Loud and Incredibly Close by měl přijít do kin nejdříve 25. prosince ve Spojených státech. U nás ho můžeme očekávat v roce 2012.

Pokud vše klapne, jak má. Už teď můžeme podle anotace filmu očekávat, že nás drama vezme u srdce a nezůstane jediné oko suché. Extremely Loud and Incredibly Close hraje na city všech rodičů a amerických duší, zraněných a citlivých na témata k teroristickému útoku na „Dvojčata“, nejvíce.