Kultura

Video: Takhle vypadá Dva a půl chlapa s Ashtonem Kutcherem – nová série

Spread the love
Share

Některá média se škodolibě vezou po Charlie Sheenovi. Nejspíš to má za své chování, které vystupňovalo letos na jaře do extrémních rozměrů. Charlie Sheen byl vyhozen z Dva a půl chlapa, ale brzy si našel náhradu v The Comedy Central Roast.

Prakticky díky jeho problémům a znesvářeným stranám nakonec na tom Charlie zas tak moc neprodělal. Mohlo se stát, že by odchodem z populárního sitcomu „zapadl“ a čekal na příležitost. Ale takový Charlie není. Nečekal a chopil se dobré šance.

A marketing pak pomohl dokonale. Téměř každodenně se v amerických médiích probíralo, jak že to je s Ashtonem Kutcherem v očekávané premiéře, co na to Jon Cryer, a jak že se daří Charliemu Sheenovi v novém projektu. Díky těmto rozhněvaným kohoutům bylo v amerických médiích možné číst a vidět každý den něco. Reklama k nezaplacení.

Těžko se dá takhle zmizet v davu a stát se obyčejným Charliem.

Premiéry obou projektů byly stanoveny ve stejný den – 19. září. A na fórech jen frčely dotazy: na co se budete dívat? A co myslíte, že je lepší? A já se kouknu na Charlieho a pak až teprve na youtube na Dva a půl chlapa.

Jakoby Amerika zapomněla na své ekonomické problémy a na další perfektně prezentované show. Byl tu jen souboj: Charlie Sheen versus Ashton Kutcher.

Upřímně, výsledky z první sledovanosti ještě vůbec nic neznamenají. Neukazují úspěch jednoho nebo druhého pořadu, ukazují jen sílu reklamy, marketingu a lidské zvědavosti, jak si kdo povede v nové roli.

Ano, vyhrál Ashton Kutcher. Lidé byli napnuti k prasknutí, jak bude vypadat nová role miliardáře, jak proběhne pohřeb Charlieho? Premiéru Dva a půl chlapa – série 9 – sledovalo 27,7 milionů diváků. Charlie Sheen by mohl zaplakat. Ale jsou jeho dny zpečetěny? Nechá se znovu pokořit a prohrát? No, neměl by. Není placený zrovna optimistickou sumou – na běžné poměry krásné cifry, ale mezi hereckou elitou nic moc. Nicméně – má podíl z úspěchu, tj. ze sledovanosti jeho „roastu“.

Opravdu jsem na jednu stranu ráda, když se Warner Bross a CBS dušovaly, že se Charlie Sheen nevrátí. Ne, že bych ho neměla v sitcomu ráda. Ba naopak! Připadá mi jako hlavní tahoun v Dva a půl chlapa. Ale vadí mi, když některá studia v rozepři se svými herci je pohřbí a pak oživí. Nezapomenu na z-hrobu-navrátivšího-se Boba z  amerického dynastického seriálu Dallas, který vysílala Nova ve svých počátcích. Pamatuji si na sobotní dopoledne s panem Železným, tehdejším šéfem Novy, který uklidňoval české rozhořčené publikum nad smrtí Boba. On se totiž vrátí. I americký divák ho miloval. Bob (Patrick Duffy), který žádal vyšší plat, byl odmítnut, tak musel zemřít. Jenže diváci psali dopisy a žádali jeho návrat. Tak se stalo, že jeho křehká manželka měla po 50 dílech jen „strašný“ sen. Probudila se a našla Boba ve sprše. Tím se „zlegalizoval“ Bobův návrat. Seriál by už bez něho stejně neměl dynamiku – Bob byl klaďas, jeho bratr ďábel. Celý seriál byl postavený na vzájemné rivalitě. Co po smrti Boba? Nuda.

Mimochodem – děs běs – Dallas se v roce 2012 vrátí znovu na televizní obrazovky v celovečerním filmu a do života vrácený Patrick Duffy nebude chybět, byť už jeho tmavé kučery zešedly.

Tak jen doufám, že Warner Bros a CBS dostojí svým slovům, ať tu nemáme (jen pro zisky) další zmrtvýchvstání. Nicméně scénáristům a režisérům se meze nekladou. Také může přijít Charlie-dvojče, bratr, o kterém jsme doposavad nic nevěděli.

Neházejme flintu do žita.

Charlie Sheen alias Charlie Harper zemřel dosti netradičně. Profláklo se, že je prostě – jak pro něho typické – s jinou ženou než s tou, se kterou chtěl prchnout do Paříže. Nuže přišla pomsta. A tak nová epizoda začíná pohřbem. K tomu už netřeba originálního Charlieho Sheena. A k tomu všemu přichází Ashton Kutcher, miliardář se zlomeným srdcem (kde že všichni takoví jsou?), který chce spáchat sebevraždu. Nicméně – nakonec koupí Harperovo bývalé sídlo.

Co říkali kritici a diváci na nového Dva a půl chlapa?

„Bylo to fakt legrační,“ píše jeden z nich.

Jiný napsal – že už to chtělo změnu, Sheen prakticky dělal už léta to samé – sbalil nádhernou ženskou a nevydržel s ní, a tak prchal za jinou.

„Změna je vždy těžká, ale v tomto případě byla změna i nevyhnutelná a nejlepším (řešením)“, napsal jiný kritik, otištěný v Hollywood Reporter. Podle něho to bylo opět stejné a stále se opakoval dokolečka starý vtip. ashton Kutcher podle něho může přinést „novou“ energii.

Pozitivních kritik přibývá – start s novou tváří a novým příběhem lidé vítají. Alespoň podle Hollywood Reporter.

Jak je to ve skutečnosti? Máme čekat, až přijde nová série do Čech? Eh, netoliko – podívejte se níže na nového Dva a půl chlapa v originále.

Ashton Kutcher má na jednu stranu výhodu – vypadá velmi mladě. Což je pro něho nevýhodné – protože má o mnoho let starší přítelkyni, Demi Moore. To je nejspíš ten hlavní důvod, proč se na obličeji nechal nevkusně zarůst a podivně si češe vlasy. Chce vypadat starší.

%%wpcs-267%%-date%%id%%

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy