Share

Na Twitteru se objevila fotografie ze zákulisí Emmy, kde spolu stojí Charlie Sheen a Ashton Kutcher. Vtipálek z Twitteru komentoval foto, že Charlie musí trochu poradit tomu novému klukovi. Skutečně to tak vypadá, ty gestikulace, kterými Charlie nešetří, a ten postoj Ashtona Kutchera, byť výše, tak „v pokoře“ nehybný.

Možná bych však dala fotografii jiný podtitulek: připadá mi totiž také, že Charlie Sheen se chystá Ashtona Kutchera uškrtit. Nejspíš je to poslední fotografie předtím, než se jeho prsty dotkly Ashtonova krku.

Předtím na jevišti Ashton řekl: „Já nejsem Charlie Sheen,“ když mluvil ohledně Dva a půl chlapa. A také sarkasticky dodal směrem ke svému kolegovi ze sitcomu, Jonu Cryerovi „Jone, chci ti jen říci. Nemyslím si, že jsi troll.“ Tak právě Sheen častoval Cryera po té, co byl vyhozen ze show společností Warner Bross.

Není po tom divu, že Charlie chvíli po té napřahuje ruce – ale to jen s úsměvem, jaké jen spekulativní možnosti ta fotografie nabízí. Vězte, že nic takového se nestalo. A co si ti dva říkali, respektive co říkal Charlie Sheen Ashtonovi Kutcherovi, zůstane jen mezi nimi, pokud to přinejmenším jeden z nich nesvěří veřejnosti.

Upřímně, rozhodně si myslím, že monolog Charlieho Sheena nebyl příliš přátelsky naladěn. Kéž bych se mýlila.