Kultura

Zaplatili byste ročně za kadeřníka MILION DOLARŮ?

Spread the love
Share

Rihanna zaplatí týdně za péči o své krásné vlasy 23 000 dolarů. Šťastná to žena! Která jiná (či jiný) by si to mohl(a) dovolit. Nicméně, i kdyby mohl(a) – jak velkou roli hrají ve vašem životě vlasy? Představte si hypotetickou situaci, že máte královské jmění, za co všechno byste své peníze chtěli utrácet? Bylo by milion dolarů ročně za péči o vlasy hodně nebo málo?

O Rihanny vlasy se stará kadeřnice Ursula Stehen, která pečuje pouze jen o celebrity. Rihanna u ní klidně denně nechá na 3200 dolarů s tou jistotou, že Ursula jí je k dispozici kdykoliv si zamane, tj. 24 hodin denně po sedm dní v týdnu.

Uvědomme si však, že Rihanna má několik vystoupení za týden a za rok vydělá více než dvacet milionů dolarů.Vlasy jsou její image. Jsou jiné, přitahují pozornost, jsou jako oheň a mohla by si na ně – pokud tak ještě neučinila – dát klidně ochrannou známku.
Její vlasy jsou tak potažmo i její dobrá investice. Když se řekne Rihanna, jsou právě tyhle ohnivé vlasy jednou z hlavních charakteristik, které si každý okamžitě vybaví. Bylo by možná lepší jako první vzpomenout si na její nějakou písničku, mohl by namítnout nějaký skeptik, ale jsme jen lidé – a vnímáme nejprve a intenzivněji očima, až později sluchem a dalšími smysly.

A když slyšíte jen z rádia Rihanny písničky. Co si vybavíte? Zase ty ohnivé vlasy na krásné ženě.

Mimochodem loni vyměnila Rihanna na třináct účesů. Kolik jste zvládli vy?

 

 

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy