Spread the love

Ashton Kutcher

Dva a půl chlapa patří v tomto roce, zejména pak od května 2011, k jedněm z nejprobíranějších témat ohledně televizní sitcomové kultury. Vždyť extempore Charlieho Sheena a „roztomilá“ hvězda Ashton Kutcher bezesporu lákají k novým rozhovorům, diskusím a spekulacím.

Nabízíme pár videí od května, kdy oficiálně padlo rozhodnutí, že proutník Charlie v Dva a půl chlapa zemře, a jak se to všechno vyvíjelo dál.

Podívejte se s jakým nadšením oznamuje reportérka odchod Charlieho Sheena, jenž dostával 2 000 000 dolarů za epizodu. Ale – jen tak mezi námi – Kutcherův „chlapecký“ úsměv odzbrojuje (jak si dokáže zachovat takovou nevinnou tvář po boku vyzrálé ženy Demi Moore, navíc urputní bojovnice proti obchodování s bílým masem?).

Ashton má prostě zcela jiné zbraně než švihák Charlie a to dává sitcomu jiný úhel a nové diváky. Věřím tomu, že se publikum i lehce omladí.

 

Televize CBS 13. května chodila mezi lidmi a ptá se, co oni na to. Šoky na začátku. Charlie byl super! Proč musí pryč? Ale jiná náhodně oslovená přiznává, že je velmi zvědavá, jak bude show vypadat. Tvůrce Dva a půl chlapa Chuck Lorre přiznává: „Jestli bych byl někdy šťastnější, bylo by to ilegální.“

24. 8. přišel Ashton Kutcher v efektním kostýmu policisty s helmou do show Davida Lettermana popovídat si o Dva a půl chlapa. Nicméně „diváci“ na youtube nejsou Ashtonem tolik nadšeni. Jsou zde vidět hlášky typu, že Charlie Sheen se pro roli v sitcomu doslova narodil, že Ashton není špatný, ale přijde čas, kdy se Charlie bude muset vrátit. Lidé moc nevěří, že Ashton by mohl být tak dobrým komikem jako byl Sheen.

Ashton si už zkusil novou roli, ale diváci budou moci první díly s novým obsazením vidět v Severní Americe od 19. září. My si musíme ještě počkat. Lze však věřit, že to bude velký tahák s velkou sledovaností. Téměř každý den nějaké noviny, magazín, internetový zpravodaj či televize komentují cokoliv, co se děje kolem sitcomu Dva a půl chlapa (A my rozhodně taky! Stačí zadat do vyhledávače Charlie Sheen, ashton Kutcher nebo Dva a půl chlapa).

Ashton Kutcher poskakuje na pódiu a zpívá na živo.

Ahston Kutcher říká o Sheenovi: „Neznám ho. Nikdy jsem se ve svém životě s ním nesetkal. Ale, víte, on mi poslal gratulace a přál mi vše dobré.“

 

Ashton Kutcher bude hrát v sitcomu miliardáře Walden Schmidta, který se nedokáže smířit s rozvodem se svou manželkou, Judy Greer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Motivy tetování