Kultura

Charlie Sheen v Dva a půl chlapa definitivně zemřel. Ashton Kutcher hraje miliardáře.

Spread the love
Share
Judy Greer hraje exmanželku Ashtona Kutchera
Judy Greer hraje exmanželku Ashtona Kutchera

Na svatýho Valentýna letošního roku odstartoval v amerických televizích komediální seriál Šílená láska o čtveřici Newyorčanů. Dva, kteří se do sebe zamilovali a dva, kteří sebou pohrdali, tedy alespoň zpočátku. V sitcomu nepříliš úspěšně využívající popularity Přátel si však diváci oblíbili Judy Greer.

A nyní budou mít další příležitost. Judy Greer si zahraje bejvalku Ashtona Kutchera v nové sérii Dva a půl chlapa.

„Miliardář“ Ashton Kutcher má v sitcomu Dva a půl chlapa zlomené srdce a nyní už víme proč!

Judy Greer hraje Bridget, která se rozvádí s internetovým miliardářem Waldenem Schmidtem (Ashtony Kutcher). Rozvodové smíšky proběhnou po několik prvních dílů.

Po této smutné zkušenosti zlomeného srdce si Walden koupí dům po nedávno zesnulém Charlie Harperovi. Ano, je to tak, role Charlieho Sheena je definitivně mrtvá.

Dva a půl chlapa bez Charlieho Sheena.
Dva a půl chlapa bez Charlieho Sheena.

V srpnu se k tomuto kroku rozhodlo CBS, aby se Charlie Sheen nemohl do seriálu nikdy vrátit. Sheen byl propuštěn v březnu oficiálně kvůli dlouhodobým neshodám mezi jím a producentem Chuckem Lorrem. Ashton Kutcher byl do seriálu dosazen v květnu.

Zatímco si běžní diváci mysleli, že Ashton převezme roli proutníka Charlieho, tvůrci seriálu všechny překvapili.

V rozhovoru pro Tvguide řekl Cryer o „Charlieho smrti“ leda tak, že „Tahle show nikdy neměla ani unci sentimentality. To není to, co děláme.“ Ve studiu seděli diváci, kteří věděli, co se stalo, ale podepsali dohodu o mlčenlivosti.

Nesmělo vyjít najevo, jak se to ve skutečnosti s figurkami seriálu zamotalo.

První sezónu se vlastně bude „zapomínat“ na Charlieho. „Oh, ta postava je pryč, zapomeňme na něj. Budou zde následky po celou sezónu. Nevstupujeme do nového světa, jako by první show neexistovala.“

Nicméně, jak je Charlie pryč, Cryer se vzpružený: „Je to taková zvláštní kombinace stejné show a zcela nové show.“

O nové roli miliardáře říká Cryer, že “Je společensky neobratný.“

První díly byly natočeny, zpočátku panovala mezi herci určitá nejistota, ale nyní Cryer potvrzuje, že jsou sehraným týmem.

Nuže, těšmě se, až přijdou nové díly i do českých televizí. Zpráva, že ashton Kutcher vlastně nebude zalepovat roli úspěšného vyhozeného herce a snažit se ho trumfnout, avšak projeví se ve zcela novém charakteru, posouvá naše hodnocení „v předstihu“ o několik stupínků výš.

Jon Cryer už nejspíš nebude ten "nejslabší" hráč. Nový miliardář je prý mnohem více "společensky nemotorný".
Jon Cryer už nejspíš nebude ten "nejslabší" hráč. Nový miliardář je prý mnohem více "společensky nemotorný".

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy