Glosy

Warhammer 40 000: Space Marine – něco pro masové vrahy

Spread the love
Share

 

Nikomu nic proti gustu, ale Warhammer 40 000: Space Marine je hra, která byla nejspíš vytvořena jako slastný orgasmus pro sadisty, šílence a nevyzrálé jedince, kteří se potřebují napájet krví.

Dodejme, že jde zatím jen o virtuální masakr. Ale upřímně – zůstane jen u toho? Když si vzpomenu na motivační adrenalin norského masového vraha Breivika, tak pak při jeho požadavcích mít neustále přístup na internet, i když bude v base, je tahle nová hra přímo slastnou výzvou, lačnící po dalších masakrech. Pochybuji i o zdravém rozumu vývojářů.

Warhammer 40,000: Space Marine je third-person akční videohra, vyvinutá v Relic Entertainemnt a publikovaná THQ. Ještě se děti ani neadaptují na školní docházku, a už hra vyjde pro PC, Xbox360 aPS 3.

Dominantou hry je střílení zblízka. Můžete zpomalit čas, a tím si lépe vychutnat zničující útok zblízka. Musíte bojovat s Orky a síly chaosu. Orkové jsou mimozemská rasa, nicméně síly chaosu jsou mnohem vážnější hrozbu, která může doslova zničit život na celém hvězdném systému tím, že vyvolá neomezené množství hrůz.

Toto virtuálně masově vraždící krvelačné monstrum lze hrát i v multiplayeru ve dvou modech. Můžete hrát v rámci kampaně v kooperativním módu až se čtyřmi dalšími kamarády. Nebo ve hře 8 versus 8, kde můžete stát věrně po boku Space Marines nebo být zrádci.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy