Nejnovější trailery

Otherland s působivou krajinou až po Vánocích

Spread the love
Share

Na youtube bylo propuštěno nové video – trailer k Otherland, na hru, na kterou čekáme už několik let.

Letos se Otherland, vyvíjený už od roku 2006 v Unreal 3 Engine, představil na Gamescom a konečná verze by měla být k dispozici ve free-to-play formátě v Evropě a v Severní Americe v příštím roce. Beta testování začíná v 1. čtvrtletí roku 2012. Můžete se už nyní zaregistrovat na v Otherland-Game.com .

Otherland probíhá v nádherné krajině s vysokými detaily a špičkovými efekty díky nejmodernější technologii, kterou byli sto vývojáři z Unreal 3 engine implementovat do hry. Krajina je plná fantazie stejně tak, jak může být virtuální fantazie neomezená.  Jednak je tu klasický středověký svět pohádek plný hradů a masivních šachových figurek, plujících vzduchem. A pak také Mars, který není červenou pustinou, ale místem, které se může chlubit orientálními stavbami. Další světy jsou ještě ve vývoji.

Otherland není jen o krajině, ale i o akci. Hra obsahuje zbraně pro boj na dálku, jako jsou luky, a také zbraně určené pro boj zblízka, jako jsou meče a kopí. Útoky nejsou zaměřené na konkrétní cíle, a tak svými ranami kolem sebe smetete všechny nepřátele v dosahu! Poloha a samostatné zaměření jsou důležitými aspekty bitev a dělá pak hru dynamičtější a více intuitivní.

Hráči se vzájemně mohou setkat na chatu v jednom z mnoha barů a  odpočinout si tak od hluku bitev. Mohou se také podílet na různých minihrách, jako jsou taneční soutěže nebo letecké jednotky. Mall Lambda je ústředním místem pro setkávání, nákup a také místem pro odpočinek.

Můžete si zde vytvořit i separátní místo k oddechu.

V celém vesmíru sbíráte tak zvané „eDNA“, které jim umožní chránit zvířata a jiné další aktivity, které ještě nejsou známé.

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy