Kultura,  Nejnovější trailery

Nový Barbar Conan je 3D-masakr a gejzíry krve

Spread the love
Share

Kirk Honeycutt z Hollywoodreporter tvrdí, že Nový Barbar Conan je prvním filmem a nejspíš i posledním, který je výhradně zaměřen na video hráče.

superrodina-zpravodajství a kultura

Film představuje non-stop krvavou lázeň a rozervaných vnitřností, takovou tu – jak já říkám –  přemíru zvýrazněné agrese a hnusu, která nejspíš nebude snadno stravitelná pro lidi s vkusem. Barbaru Conanovi, bojujícímu proti svým nepřátelům, mají šanci se vzhlédnout jen emocionálně nevyzrálí jedinci.

Ostré těžké zásahy mečem do nepřátel vyvolávají gejzíry krve. Do toho samozřejmě přicházejí extrémní zvukové efekty, chrochtání, hekání a přehnané pózy svalů.

Trailer


Starý Barbar Conan

Původní Barbar Conan z roku 1982 rozhodně také nebyl procházkou růžovým sadem. Ale byl to film s dějem a s nějakou vizí. Autorem staré verze byl John Milius, který dlouho studoval japonskou kulturu a nechal se tak inspirovat ke stvoření fantasy akčního filmu, něčeho nového a průlomového, které také nastartovalo kariéru Arnoldu Schwarzeneggerovi. Arnold Schwarzenegger byl  doposud známý jako slavný kulturista.

Film vznikl volně na příbězích Roberta E. Howarda, odehrávající se v jakési mýtické době. Sám se rovněž spolupodílel na scénáři, stejně jako na Pulp Fiction.

Možná znáte i pokračování Conan ničitel, které už ale nebylo tak úspěšné.

Starý Barbar Conan vs. Nový Barbar Conan

Starý Barbar Conan byl muž homoerotic a zároveň bojovník v kodexu Bushido s filmovými podtexty Johna Forda a Akira Kurosawy a vedený Nietzschiovským zobrazením nespoutané mužnosti.

Nový Barbar Conan je ale jiný.  A hlavně krvavý masakr v 4D.

Nový Barbar Conan

Film byl natočený po různých místech v Bulharsku a ve studiích Nu Boyana. Rozsáhlá krajina působí dramaticky a divoce pro předkřesťanskou Evropu, ve které vládnou pravidla černé magie a brutální bojovníci. Zabít je – je beztrestné.

Ale jak dlouho se vydržíte dívat na velkou krajinu s prázdným příběhem a gejzíry krve?

Nového Barbara Conana režíroval Marcus Nispel. Hlavní roli hraje Jason Momoa, hromotluk z Havaje. Rachel Nichols je krásná a divoká chrámová princezna, která bojuje po boku Conana. Stephen Lang zosobňuje opravdové zlo a je hlavním Conanovým protivníkem. Rose McGowan je hadí čarodějnice.

Mladého Conana hraje Leo Howard, třináctiletý mladík s černým páskem.

 

Zítra dorazí Nový Barbar Conan do Čech. A nevím, jestli to je dobrá zpráva.
Trailer pro ty, jenž jim je více jak 18 let

Hrají: Jason Momoa, Rachel Nichols, Stephen Lang, Rose McGowan, Saïd Taghmaoui, Leo Howard, Ron Perlman
Režie: Marcus Nispel
Scénář: Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer, Sean Hood
Volně podle Roberta E. Howarda
102 minut

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

DANIEL RADCLIFFE HRAJE V NOVÉM HORORU

CBC Films právě představili upoutávku k novému filmu Woman in Black níže přístupným trailerem.

CHYSTÁ SE TŘETÍ POKRAČOVÁNÍ DENÍKU BRIDGET JONES

A je to tu zas. Otevírá se znovu téma Deník Bridget Jones a tentokrát by mělo přijít již třetí pokračování. S touto novou zprávou přichází EW.com.

AMERICKÉ TELEVIZE ROZDÁVAJÍ MILIONY DOLARŮ

Která osobnost patří k nejlépe placeným televizním hvězdám? Magazín TV Guide říká: Ashton Kutcher.

MAGIE HARRYHO POTTERA – JAK TO BYLO DOOPRAVDY

Osmý a poslední film Harry Pottera, produkovaný společností Warner Bross, se světu představí 15. července. Filmy celosvětově vydělaly více než šest miliard dolarů, z knih z celé ságy pak více než 450 milionů dolarů.

HARRY POTTER – ZAJÍMAVÉ PERLIČKY Z NATÁČENÍ

Ve filmové sáze Harryho Pottera vyjma kouzel a různých triků prošlo také mnoho zvířátek. Největší množství zvířat v jednom dni bylo ve třídě profesorky Minervy McGonagallové, a to na 60 kousků! Největším zvířetem ve filmu byl hroch. Nejmenším pak stonožka. V kanceláři první náměstkyně ministra kouzel, Dolores Umbridgeové, se nacházelo 40 koťat. Ti se pak předala novým majitelům, kteří nejspíš ani nemají tušení, jaká slavná koťátka dostala. Celkem prý bylo v sériích Harryho Pottera na 250 zvířat – nepočítaje v to hmyz.

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nový Barbar Conan je 3D-masakr a gejzíry krve

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy