Kultura

Malá dívka s dospělým hlasem strčí mnohé hvězdy do kapsy

Spread the love
Share
foto: Reneér R. West

Možná ji vůbec neznáte. Ale Británie a potažmo anglosaský svět z ní už delší dobu šílí. Jedenáctiletá holčička Jackie Evancho ohromila na soutěži Británie hledá talent. Její neuvěřitelný sytý vypracovaný operní hlas k tak křehké drobné dívence lidi bezpochyby přivádí k šílenství. Je neuvěřitelné, nepochopitelné, šokující, že je vůbec něco takového možné. Jestliže jako profesionální operní zpěvačka zpívá v jedenácti letech, co můžeme čekat později? Lze vůbec ještě něco zlepšovat?

Posuďte sami! Poslechněte si nezapomenutelný hlas malé holčičky Jackie a nebudete věřit vlastním očím, uším, smyslům, budete si jen říkat – to snad ani není možný!? Myslíte, že je to podfuk? Kdepak! To je prostě “masakr”.

Člověka až mrazí po zádech. Kde jsou hranice lidských schopností? Tohle dítě překonalo mnoho dospělých operních zpěváků. Zostudilo a pokořilo všechny, kteří si myslí, že mají talent! Tohle je talent!

Mně se taky třásla kolena a běhal mi mráz po zádech. A vám přeji příjemný zážitek.

MB

Nejnovější příspěvky na webu:

[srp srp srp_number_post_option=’4′ srp_thumbnail_wdg_width=’120′ srp_thumbnail_wdg_height=’120′ srp_wdg_excerpt_length_mode=’words’]

Píši do několika médií a chci udělat maximum pro www.superrodina.cz, která by se měla stát jedním z nejčtenějších médií na českém internetu. Věřím, že i mnozí čtenáři se rádi budou spolupodílet na tvorbě tohoto specifického média.

Share
error: Obsah je chráněný autorskými právy