Share

Charlie Sheen opakovaně tvrdí: „Porážka nepřipadá v úvahu.“  Možná se cítí neporažen, přesto však jeho peněženka utrpěla porážku, alespoň prozatím. Musel přijmout velké snížení svého platu, když se navrátil k situační televizní komedii, a to s názvem Anger Management .

Možná je to jen startovné, ale tak jako tak Sheen nebude patřit k těm nejlépe placeným hercům v televizi, právě kvůli své předchozí zvrtnuté kariéře na CBS se sitcomem Dva a půl chlapa.

Ale to nemusí trvat navěky!

Protože tentokrát Sheena snad Štěstěna lépe nakopla a nabízí mu doslova otevřenou náruč.

Sheen v Anger Management nebude vystupovat jen jako podřadně placený herec, nýbrž se stává i spoluvlastníkem sitcomu. Spolu s Debmar-Mercury se Sheen podílí na kreativní kontrole a neobvykle velkém podíl na vlastnictví, které by mohlo vést v budoucnu k mnohamilionovým dolarovým ziskům.

Tím se dostává Sheen do zvýhodněné pozice. Nebude muset jako jiné hvězdy „žebrat“ o vyšší honorář. Bude pouze záležet hodně na něm, jak si sitcom povede. A bude-li úspěšný, zisky přijdou samy. Rozjezd začne přes kabelovku. Ovšem pokud sitcom obsadí populární hvězda – a to Sheen bezpochyby je – ani negativní reklama mu neuškodila, ba naopak, lidé jsou na něho stále zvědaví – tak má seriál velkou šanci prodrat se i na další stanice.

V současné době se předpokládá, že je spíš nepravděpodobné, že by nový sitcom získal stejnou úspěšnost jako Dva a půl chlapa, ale i díky nastaveným podmínkám a předpokladům, které projekt zahrnuje, se může jednat o milionové zisky.

Charlie dostane velké peníze pouze v případě, že show bude mít velký úspěch.

Jsou tu určitě naděje, ale přesto to ještě neznamená, že Sheen je stoprocentní záruka na úspěch. V Americe už zažili situaci, že známá hvězda odešla ze seriálu a lidi to tak otrávilo, že i když se navrátila, sledovanost to nevrátilo do původních kolejí. A ani její kariéra se již nevzpamatovala.

MB

Nejnovější příspěvky na webu:

Život je právo, ne povinnost

Život je právo, ne povinnost

13. Únor 2018

První premiérou v roce 2018 v Městském divadle Mladá Boleslav bude inscenace Teď mě zabij, současného kanadského dramatika Brada Frasera. Režie se ujal umělecký šéf Petr Mikeska. Hra je příběhem otevírajícím téma sexuality hendikepovaných a nabízí citlivý pohled do intimního života lidí s postižením. Dalším silným tématem hry je eutanazie. Premiéra se uskuteční 23. 2. 2018 od 19:00 na Velké scéně. Hra Teď mě zabij je příběhem jedné rodiny, která žila šťastně až do osudového okamžiku. Ten zamíchá kartami a navždy změní životy všech členů a jejich přátel. Nehody se totiž stávají a musíme jim čelit, ať chceme nebo ne. To důležité je ale

Ztratila všechno, našla mnohem víc

Ztratila všechno, našla mnohem víc

26. Leden 2018

Místo svatby smuteční obřad. Aimee se měla vdávat a teď kráčí za rakví svého snoubence. Ale co se vlastně stalo a proč musela přijít o Všechno, co máme? Aimee poznala Jamese, když byli oba malé děti. Jejich mnohaleté přátelství postupně přerostlo v hlubokou životní lásku. Touha a náklonnost logicky vykrystalizovala v žádost o ruku a zasnoubení. Jenže James dva měsíce před svatbou zmizel kdesi v Mexiku, a pak jeho bratr Thomas pouze vyzvedl mrtvé tělo. Aimee tedy nakonec ve svůj plánovaný svatební den oplakává milovaného muže na jeho pohřbu. Plna zoufalství utíká před zármutkem, toužící zavřít se v tichu a klidu, pryč od všech blízkých.

Radmila Zrůstková: Domácí nápoje pro zdraví

Radmila Zrůstková: Domácí nápoje pro zdraví

21. Leden 2018

Skvělý nápad: vzít čistou studenou vodu a ovoce, zeleninu, bylinky a květiny….Vodu s vyluhovanými snítky máty zná snad každý, ale tady se celý nápad rozvíjí do nádherné křišťálové čistoty. A není to jen krásnou obálkou knihy, řekla bych…. Celý ten nápad je tak svěží, že budete mít okamžitě chuť si nějaký takový nápoj vymacerovat. Čistá voda osvěží na těle i na duchu. Je nejen naší součástí, ale i přenašečem informací… To je také stará známá pravda. Voda v sobě umí nosit energie toho, co do ní bylo vloženo. Ne vždy máme k dispozici vodu z čisté „studánky“, nebo měkkou dobrou vodu, na které si pochutnáte, ale v takovém případě

Ruby Roth: A proto nejíme zvířátka

Ruby Roth: A proto nejíme zvířátka

21. Leden 2018

Přiznám se narovinu, že nejsem veganka ani vegetariánka. Že se zvířátky mám soucit někdy až příliš velký a pro okolí nepochopitelný, takže mi podobná kniha byla docela zářezem do černého svědomí. Tak by miluješ zvířátka, a přitom si je dáš k obědu? Řízeček pěkně osmažený a k večeru hrnek studeného mléka nebo sýrové orgie? A co kravičky v kravíně a co to kuře, jehož prsa ti leží na talíři? Ne, nebojte se, není to taková hrůza, jako jsem si malovala v černých snech. Ale přesto bych k této knize ráda řekla několik postřehů. V první řadě je určena nejmenším dětem, je vhodná na vtipné prohlížení, snad i

foto: Angela George at http://www.flickr.com/photos/sharongraphics/