Share

Charlie Sheen opakovaně tvrdí: „Porážka nepřipadá v úvahu.“  Možná se cítí neporažen, přesto však jeho peněženka utrpěla porážku, alespoň prozatím. Musel přijmout velké snížení svého platu, když se navrátil k situační televizní komedii, a to s názvem Anger Management .

Možná je to jen startovné, ale tak jako tak Sheen nebude patřit k těm nejlépe placeným hercům v televizi, právě kvůli své předchozí zvrtnuté kariéře na CBS se sitcomem Dva a půl chlapa.

Ale to nemusí trvat navěky!

Protože tentokrát Sheena snad Štěstěna lépe nakopla a nabízí mu doslova otevřenou náruč.

Sheen v Anger Management nebude vystupovat jen jako podřadně placený herec, nýbrž se stává i spoluvlastníkem sitcomu. Spolu s Debmar-Mercury se Sheen podílí na kreativní kontrole a neobvykle velkém podíl na vlastnictví, které by mohlo vést v budoucnu k mnohamilionovým dolarovým ziskům.

Tím se dostává Sheen do zvýhodněné pozice. Nebude muset jako jiné hvězdy „žebrat“ o vyšší honorář. Bude pouze záležet hodně na něm, jak si sitcom povede. A bude-li úspěšný, zisky přijdou samy. Rozjezd začne přes kabelovku. Ovšem pokud sitcom obsadí populární hvězda – a to Sheen bezpochyby je – ani negativní reklama mu neuškodila, ba naopak, lidé jsou na něho stále zvědaví – tak má seriál velkou šanci prodrat se i na další stanice.

V současné době se předpokládá, že je spíš nepravděpodobné, že by nový sitcom získal stejnou úspěšnost jako Dva a půl chlapa, ale i díky nastaveným podmínkám a předpokladům, které projekt zahrnuje, se může jednat o milionové zisky.

Charlie dostane velké peníze pouze v případě, že show bude mít velký úspěch.

Jsou tu určitě naděje, ale přesto to ještě neznamená, že Sheen je stoprocentní záruka na úspěch. V Americe už zažili situaci, že známá hvězda odešla ze seriálu a lidi to tak otrávilo, že i když se navrátila, sledovanost to nevrátilo do původních kolejí. A ani její kariéra se již nevzpamatovala.

MB

Nejnovější příspěvky na webu:

Eva Hölzelová: Arina

Eva Hölzelová: Arina

19. Listopad 2017

Je to pohádka? Nebo mýtický příběh? V roli čtenáře budete často tápat, až se nakonec rozhodnete tuhle věc neřešit a ponoříte se do svěžího příběhu odloženého znetvořeného chlapečka Adama, který vyrostl u lesních žen, moudrých a spravedlivých. Převzal od nich jejich moudrost, a přidal mužnou odvahu. Jednoho se musel vydat do světa, protože tak už to bývá. Aby nebyl sám, přidala se k němu i moudrá, lehce svérázná a někdy i prostořeká vlčice Arina. Lidské království ovládla pavoučí královna Arachnita a nepěknou kletbu uvrhla na členy královské rodiny. Dalo by se říct, že jedna pohroma stíhá další a ani s příchodem Adama to není

Lenka Sobotová: Suchý konce

Lenka Sobotová: Suchý konce

19. Listopad 2017

Duševní samomluvy a suchý konce. Někdy máme chuť se začíst do něčeho, co je obyčejné i neobyčejné, zároveň tím, jak to proniká do nitra duše, jak nás to osvobozuje od vlastních myšlenek, protože zjistíme, že jiní lidé mají někdy v hlavě úplně to samé. „Všechno je na korbě, náklaďák naložený do výšky vypadá jako nějaký pojízdný strašidelný hrad z pouti. Druhé auto řízené pobočníkem a naložené sutí včetně dubových parket už odjelo ke sběrnému dvoru.  „A co vy? Přece vás tu nenecháme…“ zarazí se šéf při pohledu na paní domu, bezprizornou postavu s kabelkou přitisknutou k hrudi, nerozhodně stojící na verandě, kterou profukuje vítr, až to

Než si proženeš hlavou kulku, přečti si tuto knihu

Než si proženeš hlavou kulku, přečti si tuto knihu

19. Listopad 2017

Když se ke slovu dostane krizová situace, kdy se dostaneme na samé dno a přicházíme o něco nesmírně cenného, pohled na svět se dramaticky mění. Člověk někdy přijde o všechno. Přijde o práci, rodinu nebo o zdraví. Možná se už nikdy nepostavíte na nohy. Možná už nikdy nedáte dohromady rozbitou rodinu. Možná pak zůstane jediným, co vám zbývá víra, že vše se děje z nějakého důvodu. A že všude je světýlko naděje, které je třeba jen nalézt. A přání se plní. Někdy dříve, někdy později, ale plní. A nic se neděje dříve, než se to má opravdu stát. A o tomhle všem je

Strakaté pohádky ze šuplíku

Strakaté pohádky ze šuplíku

15. Listopad 2017

Vodníci, princezny, ale i strašidla a chytrá zvířátka jsou hrdiny pohádek Františka Nepila. Díky veselé knížce Strakaté pohádky můžete poznat na dvě desítky nových.   Strakaté pohádky pocházejí z pozůstalosti Františka Nepila. Většina z dvanácti pohádek patří k souboru, jenž sestavil ještě sám autor. Zdena Nepilová a Ivana Hutařová přidaly k osmi původním ještě čtyři, které vznikly ve zhruba stejné době a vyšly v dětských časopisech. František Nepil uměl kouzlit se slovy, hrál si s jazykem, miloval naši krásnou řeč a dobře vyprávěné příběhy. Z jeho fejetonů dodnes dýchá pohoda, klid a jemný humor. Stejné spisovatelské umění se skrývá i v autorových pohádkách. Seznamte se s pejskem, který se naučil od koček lhát

foto: Angela George at http://www.flickr.com/photos/sharongraphics/