Share

Charlie Sheen opakovaně tvrdí: „Porážka nepřipadá v úvahu.“  Možná se cítí neporažen, přesto však jeho peněženka utrpěla porážku, alespoň prozatím. Musel přijmout velké snížení svého platu, když se navrátil k situační televizní komedii, a to s názvem Anger Management .

Možná je to jen startovné, ale tak jako tak Sheen nebude patřit k těm nejlépe placeným hercům v televizi, právě kvůli své předchozí zvrtnuté kariéře na CBS se sitcomem Dva a půl chlapa.

Ale to nemusí trvat navěky!

Protože tentokrát Sheena snad Štěstěna lépe nakopla a nabízí mu doslova otevřenou náruč.

Sheen v Anger Management nebude vystupovat jen jako podřadně placený herec, nýbrž se stává i spoluvlastníkem sitcomu. Spolu s Debmar-Mercury se Sheen podílí na kreativní kontrole a neobvykle velkém podíl na vlastnictví, které by mohlo vést v budoucnu k mnohamilionovým dolarovým ziskům.

Tím se dostává Sheen do zvýhodněné pozice. Nebude muset jako jiné hvězdy „žebrat“ o vyšší honorář. Bude pouze záležet hodně na něm, jak si sitcom povede. A bude-li úspěšný, zisky přijdou samy. Rozjezd začne přes kabelovku. Ovšem pokud sitcom obsadí populární hvězda – a to Sheen bezpochyby je – ani negativní reklama mu neuškodila, ba naopak, lidé jsou na něho stále zvědaví – tak má seriál velkou šanci prodrat se i na další stanice.

V současné době se předpokládá, že je spíš nepravděpodobné, že by nový sitcom získal stejnou úspěšnost jako Dva a půl chlapa, ale i díky nastaveným podmínkám a předpokladům, které projekt zahrnuje, se může jednat o milionové zisky.

Charlie dostane velké peníze pouze v případě, že show bude mít velký úspěch.

Jsou tu určitě naděje, ale přesto to ještě neznamená, že Sheen je stoprocentní záruka na úspěch. V Americe už zažili situaci, že známá hvězda odešla ze seriálu a lidi to tak otrávilo, že i když se navrátila, sledovanost to nevrátilo do původních kolejí. A ani její kariéra se již nevzpamatovala.

MB

Nejnovější příspěvky na webu:

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

Kelly Barnhillová: Dívka, která upíjela měsíc

16. Červen 2018

Famózní úspěch této knihy v zahraničí lze podle mě přičítat dvěma věcem: nádherně a jímavě, leč velmi překvapivě rozbalovaným charakterům postav. A potom příběhu, ve kterém si čtenář každého věku i založení najde to svoje. Od mystiky k akčnosti, od jemných linií příběhu, až po chvíle, kdy jednotlivé řádky zazní jako osudové volání do boje. Dívka, která upíjela měsíc je jednou z obětovaných holčiček, které se každoročně nechávají napospas v černém lese pro zlou čarodějnici. Ne, nikdo se neptá, co se s dětmi stane... Ale jedno je jisté. Z druhé strany lesa je už na cestě čarodějnice, obyčejně má nějakou tu ptačí podobu, aby se jí rychleji cestovalo,

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

Hans Rath: A Bůh pravil: Musíme si promluvit

16. Červen 2018

Odpočinek sladký jako nadýchaná šlehačka. Mozek odpočívá, duše se usmívá a od jemného vtipu a plné chuti vám radostí poskakuje každá buňka v těle. Jo, tak takové čtivo je vážně na jedničku. A Hans Rath to skutečně umí. Když Bůh praví, že si musíte promluvit, nedá se to odmítnout. Za prvé by to byla škoda, za druhé by to vůbec nešlo, protože vás ten člověk bude neustále pronásledovat. No jo, když jste psychoterapeut, tak je to první volba. Protože možná to je skutečně tak, Bůh šest dní tvořil lidstvo, sedmý den odpočíval a osmý vyhledal psychologa. A volba padla na Jakoba Jakobiho v Berlíně. Jednu

Kerstin Simoné: Thovt, projekt lidstvo

Kerstin Simoné: Thovt, projekt lidstvo

16. Červen 2018

Kerstin Simoné mne jako autorka zaujala natolik, že jsem si o ní musela hned něco vyhledat. Něžná blondýnka ponořená až do hlubin jakéhosi poznání boha Thovta, odhalující skryté pravdy a moudrost? No, na toto téma napsala množství knih a vydala také cédéčka s meditacemi. Pořádá semináře nejen v Německu, kde žije, ale také v Rakousku a Švýcarsku, a předává tím nejrůznější nauky dávno zapomenuté, nebo záměrně potlačované společností. Možná se to dá pochopit i z této knihy, Thovt, projekt lidstvo, která pojednává o historii lidstva, jeho vývoji a o skrytých schopnostech, které nám zatím byly skryty. Velká část čtiva je obecně známých pravdách, které rozebírá právě

Velmi lidské povídky

Velmi lidské povídky

29. Březen 2018

Muž, jenž podezřívá ženu z nevěry, žena toužící po dítěti, chlapík, který naoko zvládá vše, ale moc dobře ví, že je jen šikovný babral. Ti a mnozí jiné jsou hrdiny povídek v nové sbírce Nelidské zdroje. Monika Petrlová už čtenářům předvedla, že povídka je jejím oblíbeným literárním útvarem. Po dvou úspěšných povídkových souborech – Hafni! a jiné povídky a Mrkev pro vězně – se vrací se třetí sbírkou Nelidské zdroje. Nelidské zdroje se v deseti povídkách zaměřují na dnešní uspěchanou dobu, kdy nás společnost tak trochu tlačí k rychlosti, odtažitosti, z lidí se stávají zdroje a ze všech jsou manažeři, asistenti  či specialisté. Mezilidské vztahy však nikdo

foto: Angela George at http://www.flickr.com/photos/sharongraphics/