Share

Odhalený plakát odhalených chlapů

V květnu padlo finální rozhodnutí a dneska  je vidět oficiální plakát k Dva a půl chlapa. Všechno bude jinak. A pánové nám v upoutávce ukazují či zakrývají víc, než bychom čekali!Patříte mezi vášnivé diváky jednoho z nejpopulárnějších sitcomů Dva a půl chlapa? Charlieho Sheena – jak už je známo delší dobu – v dalších dílech neuvidíme. Byl to sice sexy chlapík, na něhož se lepily vždy ty nejbrilantnější děvy, nicméně musel předat štafetu „mladšímu“.

Nejde tak ani o to, že by nám Charlie zestárnul natolik, až by vypadal směšně vedle mladých atraktivních modelek, vždyť leckterý muž v letech umí poplést hlavu mladé kočce (mnohdy je to také naopak), ale faktem je, že Charlieho excesy už byly nesnesitelné a nezvladatelné.

Warner Bros v březnu vydal oficiální prohlášení, že „po důkladném zvážení Warner Bros s okamžitou platností ukončila spolupráci s Charliem Sheenem.“ A Charlie Sheen, který se o svém vyhazovu dozvěděl až přes média, si nenechal toto neosobní jednání jen tak líbit. Jak mu pověst káže – slavný průšvihář a cholerik, který holduje alkoholu a drogám a své třetí manželce před téměř dvěma lety vyhrožoval zabitím, napadl své producenty a vyhrožoval jim.

Řekl o nich: „Jsou to takoví švábi, že nemají ani dost slušnosti, aby mi zavolali. Já jsem jim do kapes jejich laciného obleku narval pět miliard dolarů a další polovinu miliardy do jeho (Lorreho) kapes a toto je respekt, kterého se mi dostává? Je to politováníhodné a měli by se stydět. Je to chování dětí. Je to chování bláznivých dětí,“ uvádí idnes.

Ale marně prskal kolem sebe. Mladší Ashton Kutcher ho nahradil zcela brilantně. I když jsme ještě neměli tu čest vidět ani jeden díl, upoutávací plakát působí dojmem, že Ashton zapadl do mužské party a může pokračovat i za takových okolností, kdy Charlie Sheen si vybudoval na tomto seriálu doslova symbolickou ikonu. To se pak těžko nahrazuje a dotahují či překonávají laťky.

Snad nebude Demi Moore příliš vadit, že její manžel hraje záletníka po boku zakomplexovaného „bratra“ Jony Cryera a „synovce“ Anguse T. Jonese, který už také za léta před kamerou vyrostl v muže. O půlce už nemůže být ani řeč.

Sheen si našel záplatu a přešel do komediálního seriálu Anger Management.

Devátá série Dva a půl chlapa nastartuje 19. září v 9 hodin na CBS.

 

Foto: cbs

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:
Captain America: Super Soldier
Papo & Yo – nová hra pro PSN je i životním příběhem
The Dark Knight Rises – Batman končí?
Rosie z Transformers 3 v reklamě na parfém
Toy Story 4 – Chcete pokračování?
Carnivores Ice Age – trailer
Odhalený plakát k Dva a půl chlapa
Ukradené děti z Nepálu
Harry Potter – Relikvie smrti, část 2 – trhá historické rekordy v ziscích
Harry Potter: Zajímavé perličky z natáčení
Magie Harryho Pottera – jak to bylo doopravdy
Jak se mluvilo v Ráji? Mluvil Adam hebrejsky, španělsky či welšsky?
Botanická zahrada v Praze – místo pro opravdový relax
Princ William a Kate Middletonová navštívili Los Angeles